33 geriausi spalvų deriniai drabužiams — puikus parinkimas – atmintinė!

2086
Patinka? Duok Like!

Dažnai nutinka, kad jūs grįžtate su pirkiniu namo, žinodamos, su kokiu drabužiu iš jūsų garderobo jūs vilkėsite naują drabužį. Matuojatės ir nusiviliate – drabužiai visiškai nesižiūri kartu.

Kur jūs apsirikote? Skirtingi fasonai ar netinkama medžiaga? Dažniausiai atsakymas būna po nosimi – drabužiai nedera savo spalvomis.

Pasirinkti drabužius idealiai pagal spalvų gamą – tikras menas. Yra sukurtos netgi spalvų suderinamumo lentelės ir grafikai. Bet jums neverta tuo kimštis sau į galvą. Šiame straipsnyje mes paprastai papasakosime apie spalvų suderinimą.

Balta

Priklauso universalių spalvų grupei ir kombinuojama su bet kokia spalva ar atspalviu. Harmoningai atrodo su juoda, su pasteliniais atspalviais. Sėkmingos kombinacijos ir su intensyviais atspalviais:

  • mėlyna;
  • žalia;
  • geltona;
  • raudona.

.

.

.

.

Ruškių ir sodrių atspalvių maišymas

Ryškios paletės kombinacijos su neutraliais atspalviais – visada puikus sprendimas.

Neutralios spalvos yra tos, kurios kombinuojamos su įvairiomis kitomis spalvomis. Tai juoda, smėlio spalva ir pilka, taip pat tamsiai mėlyna (arba džinso spalva) ir natūralios odos spalva.

Neutrali paletė padės paįvairins jūsų įvaizdžio spalvų paletę, kadangi taisyklė „ nedaugiau trijų spalvų aprangoje“ čia negalioja. Du – trys neutralūs atspalviai su vienu ryškiu atspalviu sukuria minkštą harmoniją, o ne spalvų perteklių.

Su neutraliais atspalviais – pilku ir smėliniu, dera pasteliniai atspalviai, pvz. pelenų rožinė. Tokie deriniai išeina stebėtinai švelnūs ir neįprasti.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Gradientas

Geras variantas greitai sukurti puikų ansamblį.

Gradiento esmė yra švelnus (laipsniškas) perėjimas nuo balto atspalvio iki sodraus.

Galima naudoti bet kokioje spalvinėje gamoje. Pvz. nuo baltos į juodą: šviesiai pilkas, pilkas, tamsiai pilkas, juodas. Tokiu pat principu darykite ir su kitomis spalvomis.

.

.

.

.

.

.

Komplementarių spalvų maišymas

Komplementarios spalvos – tai tos, kurios spalvų spektre yra viena priešais kitą.

Pvz. Mėlyna- oranžinė, geltona – žalia. Su tokiais deriniais reikia ypatingai atsargiai elgtis, kad neatrodytumėt, kaip naujametinė eglutė.

Geriausiu sprendimu dizaineriai laiko komplementarius papildymus – tai kai prie vieno ansamblio pritaikomi kitos spalvos aksesuarai. Pavyzdžiui prie mėlyno kostiumo parenkamas plonas geltonas dirželis ir bateliai. Patikrinkite: atrodys harmoningai.

.

.

.

.

Kokį spalvų derinį bepasirinktumėte, prisiminkite: kiekvienais metais pasaulinė mada pateikia mums ne tik fasonų naujienas, bet ir naujus spalvų derinius. Ir tai, kas pernai buvo juokinga, šiandien gali būti mados pikas.

Sekite madą ir savo išvaizda sukelsite moterų pavydą ir vyrų susižavėjimą!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353