3 priežastys, kodėl vyrai palieka net tas moteris, kurias myli

7639
Patinka? Duok Like!

Sunku, kai vyras iš jūsų išeina, o jūs net nežinote kodėl. Jūs galite sugaišti mėnesius, kai kada net metus, kad suprastumėte, kas pasisuko ne taip. Šios mintys suriša jus su juo ir neleidžia sutikti naujos meilės.

Nors daugelis moterų įsitikinusios, kad vyrai pameta jas iš baimės dėl atsakomybės, yra ir kitos priežastys, kurios gali slypėti jose pačiose. Štai 3 iš jų:

Jūs nevertinate jo.

Įsimylėję vyrai stengiasi įtikti savo moteriai, bet kai kurioms damoms vis tiek visko mažai. Jei jūs pjaunate ir apiberiate priekaištais  savo vyrą, jam susidaro įspūdis, kad jis negali jūsų pradžiuginti ir visų jo pastangų niekas nevertina.

Ir kalba ne apie tai, kad paprasčiausiai sakyti „ačiū“. Jūs turite tikrai, iš visos širdies, vertinti tai, ką jis dėl jūsų daro. Taip, gali būti, kad jūs kažkur nesutapsite, ir jums atrodys, kad jo paprasčiausiai nėra už ką girti. Bet tai klaida – koks bebūtų rezultatas, jo pirminiai tikslai buvo pozityvūs.

Kai vyriškis jums sako: „Aš negaliu tau įtikti, tu visada viskuo nepatenkinta“ – tai raktas. Ir tai dažniausiai tampa priežastimi Nr.1, kodėl jis išeina.

Jūs tampate jo motina.

Kai tik jūs imate jam pasakoti, ką daryti, jūs tampate jo motina. Jei jus mokė, kad meilė tai reiškia rūpintis kitais žmonėmis ir jų poreikiais, jūs galite pastebėti, kad užgožiate jį, sprendžiate jo problemas ir net apmokate jo skolas.

Bet pavojus slypi tame, kad tai jam gali patikti ir jis naudos jus savo interesams. Bet seksualiniai santykiai tarp jūsų palaipsniui užges, juk „to“negalima daryti su motina. Rezultate jis ras tą moterį, su kuria jausis ne sūnumi, o vyru.

Jis infantilas.

Daugelis vyrų įsitikinę, ir ne be savo motinos įtakos, kad viskas pasaulyje skirta jo patenkinimui. Jie neišmoko duoti, ginti ir būti atsakingais už moteris, vaikus, gyvūnus, planetą, todėl jis nedvejodamas meta jus vos pasireiškus mažiausioms problemoms. Jį domina tik tai, kas gerai šiuo momentu ir duoda momentinį pasitenkinimą.

Išvada:

Tai ne visos galimos priežastys, bet reikia atminti, kas jas vienija: mus visada traukia ne tas žmogus, kol mes neįsisavinsime pamokos.  Tas , kuris išeina pirmas, neišmokęs pamokos, pakartos ją. Iš savo pusės, kai vyrai įsimyli, jie duoda.

Jeigu jis nesirūpina jūsų jausmais  ir palieka jus nepaaiškinęs priežasčių – tai ne jūsų vyras, paleiskite jį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353