3 patarimai kaip teisingai plauti braškes, kad išvengtumėte daugelio problemų

893
Patinka? Duok Like!

Braškės – ne tik skanios, bet ir naudingos uogos. O ar reikia jas plauti prieš valgant? Ar galima suvalgyti taip, nusiskynus lysvėje?

Nuomonės čia skirtingos. Tačiau specialistai tvirtina: reikia būtinai plauti braškes! Dauguma, tarp kitko, tai ir daro. Dažnai – neteisingai!

Esmė tame, prinokusios uogos visada didesnės ir kietesnės nei tos, kurios ne visai subrendo. Tokios uogos gerai pakelia plovimą šaltu vandeniu. Nesugeria vandens, neišbrinksta nuo jo. Todėl jas galima drąsiai užpilti vandeniu trumpam laikui. Nuo uogų pasišalins dulkės ir sausos purvo dalelės. Uogos odelė nebus pažeista.

Vėlesnio derliaus uogos dažniausiai  būna porėtos, nelabai kietos. Jas reikia plauti atsargiai ir nedidelėmis porcijomis.

Siūlome geriausius braškių plovimo būdus.

  1. Plovimas kiaurasamtyje po tekančio vandens srove.
  2. Uogų patalpinimas erdvioje talpoje,pripildytoje virinto ir gerai ataušusio vandens.
  3. Paprastas braškių užpylimas vėsiu virintu vandeniu.

Po to mėgaukitės savo mėgstamomis uogomis. Ir atminkite: jos turtingos vitaminų, ląstelienos, kalcio, magnio, o dar antioksidantų. Visa tai stiprina sveikatą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353