23 metų mergina tapo mama 13-ai našlaičių. Šiandien mes jums papasakosime, kaip ji pakeitė savo gyvenimą…

3703
Patinka? Duok Like!

Keti Devis visada buvo gera mokinė, tėvai ja didžiavosi, o draugai gerbė.

Šiandien mes jums papasakosime, kaip ji pakeitė savo gyvenimą, pasirinkusi motinystės kelią vaikams iš Ugandos, kurie liko be tėvų.

Apie viską iš eilės. Po mokyklos Keti turėjo galimybę mokytis prestižiniame universitete, tačiau ji pasirinko kitą kelią – išvyko į tolimą Afrikos šalį.

Ten ji užsiėmė labdara: padėjo vargšams, mokė vaikučius, slaugė ligonius. Po metų jos misija baigėsi, tačiau namo ji negrįžo, o pasiliko Ugandoje.

Vėliau Keti sukūrė „Amazimą“ – tai specialus judėjimas, kuris padeda žmonėms, patekusiems į bėdą ir užsiima vietos vaikų lavinimu.

Misionieriai, kurie atvyksta į Ugandą, gali įsivaikinti vaikus. Keti nusprendė pasinaudoti šia teise, nepaisydama savo jauno amžiaus. Tačiau įsidukrinusi vieną mergaitę, ji negalėjo palikti kitų, todėl dabar ji turi 13 dukterų.

Mergina sako, kad ne ji padeda vaikams, o jie jai, juk būtent jų dėka ji dabar visiškoje harmonijoje su savimi – išmoko iš tikrųjų mylėti ir užjausti.

„Visi mes žinome magiškų istorijų apie tai, kaip vyras ar moteris mato foto nelaimingą mažylį ir supranta, kad jį jiems pasiuntė likimas. Aš irgi tai išgyvenau. Jausmas toks gilus ir stiprus, kad atrodo svarbesnis už įprastą meilę!“,- mano Devis.

Greitai Keti sutiko Bendžaminą Meidžorsą, kuris atvyko į šią šalį su ta pačia labdaringa misija – padėti žmonėms. Tarp jaunuolių užsimezgė santykiai ir jie susituokė. Mergina mano, kad šis susitikimas nebuvo atsitiktinis, o jų meilė palaiminta dangaus.

Savo socialiniuose tinkluose Keti publikavo jautrią vestuvinę foto, kur ji balta suknele apsupta savo 13 dukterų. Šios nuotraukos energetika stulbinanti!

Po metų jiems gimė vaikas. „Dievas norėjo, kad mūsų šeima paaugtų dar truputį. Mus palaimino mažu stebuklu, kuris pas mus atėjo gegužę!“ Meidžorsams gimė sūnus. Berniuką pavadino Noa.

„Bendžis – tai dar vienas įrodymas, kad dievas rūpinasi manimi ir mano mergaitėmis. Aš tampu neįtikėtinai laiminga, kai girdžiu, kad kažkas iš vaikų vadina jį tėčiu“,- rašo Keti.

Mergina parašė knygą apie savo nuotykius ir gyvenimą Ugandoje.

Jos pasakojimas išleistas dideliu tiražu visame pasaulyje. New York Times pavadino jos istoriją bestseleriu. Šiandien jauna šeima gyveno netoli Viktorijos ežero, nedideliame Džindžos kaimelyje.

Šeimos pajamos nedidelės, tačiau ne tai jų gyvenime svarbiausia! Juos supa meilė, rūpinimasis artimaisiais ir sielos ramybė bei laimė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353