21-erių mergina ištekėjo už 60-mečio žvejo: kaip susiklostė jų likimas

13178
Patinka? Duok Like!

Darja užaugo gražioje draugiškoje šeimoje. Greitai ji pamilo vyrą, vyresnį 39 metais. Ji nuo vaikystės nemėgo bendrauti su bendraamžiais, kadangi buvo žymiai brandesnė. Ir štai jų kaimynystėje gyveno 60- metis žvejys, su kuriuo ji praleisdavo tikrai daug laiko.

Ėjo mėnesiai, metai, o jų draugystė darėsi vis stipresnė.

Ir štai jie patys to nepastebėdami įsimylėjo vienas kitą, nors ir suprato, kad jų sąjungos niekas nepriims.

Žinoma, merginos tėvai buvo prieš jų sąjungą, bet mergina buvo nusiteikusi ryžtingai. Greitai tėvai jos atsisakė, tada ji tiksliai nusprendė, kad jai nereikia jų palaikymo, ji pasirinko meilę.

Kaime niekas nesuprato, šnibždėjosi ir rodė pirštais. Tada sutuoktiniai nusprendė persikelti ten, kur galės gyventi ramiai ir laimingai.

Jie kartu jau 9 metai ir gyvena mažame kaimelyje. Dabar jie turi žavų nuosavą namą ir savo verslą.

Nikolajui neseniai prasidėjo sveikatos problemos, bet jis ramus, juk šalia jo mylinti žmona.

O Daša nusiminusi, kad jiems nepavyko susilaukti vaikų, tačiau Nikolajus turi vaikų iš ankstesnių santuokų, kurie dažnokai juos lanko.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353