Įrengtų, bet žmonių nenaudojamų pastatų vaizdas nenuginčijamai kelia šiurpuliukus net ir patiems drąsiausiems. Apleistose vietose, kur kažkada aiškiai vyko civilizacijos gyvenimas, yra savas grožis ir šarmas. Pabuvoti Pripetėje reiškia pajausti neperteikiamą jausmą, visai skirtingą, nei emocinė patirtis, gaunama įprastinės kelionės metu.

Tačiau ne visi mes vietoj kurorto pasirinksim tokias tuščias ir grėsmingas vietas, todėl darbo imasi fotografai, kurie, savo nuotraukų pagalba, sugeba 99 procentais perduoti paslaptingą, šiek tiek gąsdinantį, žmonių paliktų statinių toną

Viena iš tokių profesionalių fotografų yra Kim Zir iš Nju-Džersio, kurios pagrindinė pakraipa yra vestuvinės fotosesijos, bet kartais ją užneša pafotografuoti apleistose vietovėse. Ir ji tikrai moka gražiai pateikti tas liūdnas vietoves, palikdama jų grėsmingą atmosferą.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353