Mažų vaikų turintis žmogus niekada nenuobodžiauja. Mažyliai bet kuriuo momentu gali iškrėsti ką nors tokio, ko tėvai niekada gyvenime nepamirš, ir, gal būt, smarkiai prajuokins. Kai kurie žmonės su džiaugsmu dalinasi su aplinkiniais tokiais juokingais momentais, ir mes jus kviečiame pasižiūrėti šių juokingų istorijų. Jos tikrai jus prajuokins ir pakels jums nuotaiką.

Skaitykite ir prisiminkite savas istorijas.

 ***

Man patinka kalbėtis su vaikais. Suaugę niekada nepaklaus manę, kokia mano trečioje vietoje esanti mylimiausia reptilija.

***

Aš : na, kaip praėjo tavo diena mokykloje, gerai?
6-metė
: mokykla ne tam sukurta.

 ***

Mes turime 10 000 minkštų žaislų, ir visa tai dėl to, kad mano dukrytė ramiai užmigtų, apsikabinusi stiklainį su arachisu.

***

Sėdžiu prie kompiuterio, prieina 5-metė dukra:

– Kokį žaidimą žaidi?
– Apmoku sąskaitas.
– Laimi?
– Ne.

 ***

Ką aš ruošiausi pasakyti savo vaikams, kai tapsiu mama: „ Vieną dieną tu pakeisi šį pasaulį!“

Ką aš jiems sakau, kai jie atsirado pasaulyje: „Nustok laižyti langą“.

 ***

Knygos pavadinimas „Kaip auklėti užsispyrusį vaiką“. Iš tikrųjų tai beviltiškas vertimas pavadinimo „Ką gi, jums gimė mažas šiknius“.

 ***

Negaliu sulaukti, kada mano sūnus taps „kietu“ paaugliu, kuris manęs gėdysis, kad jam priminčiau, kaip jis maldavo manęs įleisti jį, kai aš tupiu tualete.

 ***

Žmona: Ar manai, mes kentėsim nuo tėvų depresijos?
:  Tai čia nuo kokios?
Žmona: Na, kai tėvai ilgisi savo vaikų, kai šie užauga ir pradeda gyventi atskirai.

Ir mes juokėmės, juokėmės, juokėmės…

 ***

7-metis: Mam,ko tu norėtum Motinos dienai?
: Pamiegoti.
7: Cha cha, aš rimtai, mam. Panorėk ko nors realaus.

 ***

Visiems, kas dar neapsisprendė, turėti vaikų, ar ne, noriu pasakyti, kad šiandien mano 3-metė duktė įsiuto todėl, kad jos liežuvis rausvas.

 ***

Tu neįsivaizduoji savo greičio ir vikrumo potencialo, kol nepamatai savo mažylio, laikančio storą juodą markerį ir besitaikančio į baltutėlę sieną.

***

Kartais aš susimąstau, kaip tokie nuostabūs vaikai gali būti mano.

Po to mano keturmetė atidaro duris ir atsitrenkia į staktą.

Ne, tikrai mano.

 ***

Nėra stipresnės meilės, už motinos meilę vaikams, kai jie miega.

 ***

Mano 5-metė išgirdo mamos „Ne“. Priėjo prie manęs ir sukuždėjo: „Tėti, gali kelioms sekundėms padaryti vaizdą, kad tu čia šeimos galva?“

 ***

Mano vaikas, tik ką visa gerkle rėkęs, kad jam reikia spinerio, nes jis negali susikoncentruoti, tik ką 8 minutes traukė sezamo sėklas iš savo riestainio.

 ***

Jūs turite teisę tylėti. Viskas, ką jūs pasakysite, gali būti panaudota prieš jus jūsų vaiko bet kokioje viešoje vietoje.

 ***

Tėvų gyvenimas pilnas netikėtumų. Štai eini ruošti vaikams jų mėgstamų pusryčių – jogurto su persikais ir štai STAIGMENA! Šiandien jie neapkenčia jogurto. Ir persikų.

 ***

Gyvenu baimėje, kad vieną dieną mano vaikai paklaus: „O kur mano visi kiti piešiniai?“

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353