Fotografas Kevinas Kardenas atskleidžia visas savo kortas, nė kiek nesigėdindamas – kaip jis sukuria savo nuostabias fotografijas, pasinaudodamas fotošopu. Juk jo pagalba autorius neištaiso tikrovės, o savo herojus nukreipia į kitą išmatavimą, kur įmanoma, kas tik nori. Tam jam nereikia ieškoti teleportacijos portalo ar platformų 9 ir ¾ – viskas, ko reikės Kevinui,yra jo kompiuteryje. Ir jo manipuliacijų rezultatas išeina tikrai stebuklingas.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353