17- metis vaikinas įsimylėjo 71-erių pensininkę. Kaip susiklostė tolesnis poros likimas

1732
Patinka? Duok Like!

71 metų Almeda sutiko būsimą išrinktąjį atsisveikindama su savo vyresniuoju sūnumi.

Almeda iškart atkreipė dėmesį į jaunuolį geromis akimis. Pora įsikalbėjo, o jau vakare susitiko artimiausioje kavinėje. Reikia pažymėti, kad pensininkė už pirmojo vyro buvo ištekėjusi 43 metus. „Jam išėjus, aš likau visiškai viena“, – dejuoja Almeda.

Tiesą sakant, Almeda pasirodė ne vienintelė vyresnio amžiaus Hario išrinktoji. Iki sutikdamas Almedą, jaunuolis susitikinėjo su 77 metų moterimi, kuri dažnokai keldavo vaikinukui skandalus ir nepalaikydavo Hario idėjų.

Haris, ilgai negalvojęs, pasipiršo 71 metų išrinktajai, kuri pasirodė jo močiutės bendraamžė. Šiandien pora gyvena Almedos namuose kartu su moters anūke. Per sutuoktuves Almeda svečiams pasirodė su vestuvine suknele.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353