17 griežtų, tačiau velniškai tikslių patarimų apie meilę

7285
Patinka? Duok Like!

Sveikas praktikuojančio psichologo su 30 metų stažu Michailo Labkovskio cinizmas nieko nepalieka abejingu. Bet verta pripažinti, už šio aštrumo labai daug tiesos. Į daugelį jo svarstymų daugumai mūsų verta įsiklausyti:

 1. Niekam nereikalingas tas, kuris nereikalingas pats sau. O tas, kuris priima save tokiu, koks jis yra, gyvena skanų, pilnavertį gyvenimą, nepaisant visų gyvenimiškų problemų.
 2. Jei geriausias seksas pas jus po skandalo, tai neilgam – greitai liks vien skandalai.
 3. Jei jums su vyriškiu nekomfortiška pirmame, antrame, trečiame pasimatyme, neskirkite ketvirto. Per pirmus susitikimus vyras pasirodo iš geriausios pusės, ir jei jums jau nemalonu būti šalia jo, nieko gero iš šių santykių neišeis. 
 4. Žmonių nemyli už tai, kad jie prisitaiko. Paradoksas slypi tame, kad įžūlias moteris vyrai tiesiog dievina.
 5. Mes matuojame meilę kančios matu. O sveika meilė yra apie tai, kiek tu laimingas.
 6. Sveiki žmonės visada renkasi save, o neurotikai – sau nuostolingus santykius, ir tame svarbiausias skirtumas.
 7. Niekada nereikia bendrauti su vedusiais vyrais. Žuvimi prekiauja žuvies parduotuvėje, mėsa – mėsinėje. Negaiškite laiko. Vedusiam vyrui nereikia žmonos, jis namie jau turi vieną.
 8. Jei žmogus kitam žmogui pakeičia visą pasaulį, tai reiškia, kad savo pasaulio jis paprasčiausiai neturi.
 9. Bet kuri – ir aš pabrėžiu tai – bet kuri moteris, kuri metų metais sėdi namuose ir užsiima tik ruoša bei vaikais, degraduoja. Tai neišvengiama. Ir galų gale vyrui tampa nuobodu su žmona, jis ima laikyti ją kvailoka, o ten ir iki skyrybų pusė žingsnio. Ir atminkite: iš pradžių vyras nieko nereikalavo, tai moteris su džiaugsmu ir plodama katučių nusprendė sėdėti namie.
 10. Vienatvė – tai ne meilės nebuvimas aplink. Tai intereso sau nebuvimas.
 11. Jei jis kelia jums įtampą, tiesiog išsiskirkite su juo. Nebijokite likti viena. Nė vienas vyras visame pasaulyje nevertas to, kad laužytumėte save, prisitaikytumėte prie jo, nepaisytumėte savo norų ir poreikių. Nė vienas.
 12. Viskas paprasta: yra jis – toks, koks yra. Ir esate jūs – tokia, kokia esate. Jums arba gera kartu, arba reikia išsiskirti. Be to, geriau iki tol, kol jūs pasiėmėte paskolą ir pagimdėte 3 vaikus.
 13. Tas, kuris psichiškai sveikas, orientuojasi į savo jausmus ir visada renkasi save. Nei grožis, nei meilė nereikalauja aukų. O jei reikalauja, tai tikrai ne jūsų istorija. Bėkite. Nėra tokio tikslo, dėl kurio vertėtų ką nors kęsti santykiuose.
 14. Žmonės, kurie nemyli savęs, negali mylėti vienas kito, todėl laimingos poros iš jų negali būti.
 15. Ką reikia padaryti, kad ištekėtum? O padaryti reikia tik viena – būti pačiai savimi. To pakanka. Ir myli pagrinde tik už tai.
 16. Normalus žmogus netęsia santykių, kuriuose jo negerbia. Tiesą sakant, jis jų net nepradės.
 17. Vienintelis laikas žmogaus gyvenime, kai jis objektyviai priklausomas ir kai jį galima laikyti įkaitu – tai vaikystė ir priklausomybė nuo tėvų. Tai trunka palyginus neilgai. Visais kitais atvejais buvimas santykiuose yra suaugusio žmogaus pasirinkimas. 
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353