15-metis moksleivis išgelbėjo gyvybę vyrui, kuris neteko sąmonės jūroje

366
Patinka? Duok Like!

Vandenyje jį ištiko insultas ir kelios minutės laukimo galėjo baigtis blogai…

Tikras vyriškas poelgis: Odesos srityje moksleivis išgelbėjo vyriškį, kuris vandenyje neteko sąmonės.

Ši istorija apie paauglį, kuris neliko abejingas pamatęs, kad žmogui bloga ir taip išgelbėjo jam gyvybę.

15-metis Nikita Ponomarenko pastebėjo jį nuo kranto ir puolė į pagalbą. Nors nukentėjusysis buvo gal dukart sunkesnis už jį, medikai tvirtina, kad vaikinas išgelbėjo jam gyvybę.

Po kelių dienų gelbėtojas ir išgelbėtasis susitiko. Tai pirmasis jų susitikimas po išgelbėjimo ligoninėje. Poilsiautoją į reanimaciją nuvežė komoje. Ir štai jis atsigavo. Būklė iki šiol sunki, jis sunkiai kalba, tačiau rado jėgų, kad apkabintų savo gelbėtoją.

Tą dieną išaušus Nikita atvažiavo į pliažą mopedu, priėjo prie vandens ir ten pamatė vyrą. Kai Nikita jį ištraukė į krantą, jau subėgo poilsiautojai ir išvietė „greitąją“.

Kaip sako medikai, tokiose situacijose svarbi kiekviena sekundė ir vaikinas sureagavo greitai ir teisingai. Vyriškis buvo nuvežtas į reanimaciją.

Vandenyje jį ištiko insultas ir kelios laukimo minutės galėjo baigtis blogai…O pats Nikita nieko herojiško savo poelgyje nemato, sako, kad taip jo vietoje pasielgtų kiekvienas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353