Visa, kas gyva, turi savo gyvybės ciklą. Viskas auga ir keičiasi, bet būna ir taip, kad natūralus procesas pasikeičia, tampa neįprastas, ir tai negali likti nepastebėta. Naujosios žemės ūkio technologijos,  GMO, ekologijos būklė – visa tai daro įtaką augalams. Todėl atsitinka taip, kad augalų vystymosi ciklas gerokai pasikeičia. Šis procesas mums neįprastas, todėl tokių pakitusių vaisių ir daržovių išvaizda kai kuriems kelia ne pačius maloniausius pojūčius. Pažiūrėkite patys!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353