13 žmonių nusprendė pasižiūrėti į save su kita išvaizda. Ir retušuotojai pasistengė

1516
Patinka? Duok Like!

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų norėtų kažką pakeisti savo išvaizdoje, arba, bent jau kažkada yra apie tai pagalvojęs. Naujųjų technologijų dėka mes galime save pamatyti su kita plaukų spalva, kita šukuosena, kuriai niekaip negalime pasiryžti, su kita lūpų forma, kitokia nosimi, akių spalva. Mes nusprendėme atlikti labai įdomų eksperimentą ir paprašėme retušuotojų padirbėti su žmonių, nusprendusių dalyvauti eksperimente, išvaizda.

„Visada norėjau turėti žydras akis. Manau, kad mano veidas kvadratinis, galėtų būti aštresnis ir liesesnis“.

„Noriu pamatyti save raudonais plaukais ir žydromis akimis. Ir skruostai kad būtų mažesni“.

„Visada norėjau siauresnės nosies, žalių akių ir lygios, labai šviesios odos“.

„Įdomu būtų pamatyti save žydromis akimis“.

„Svajoju apie švarią, nepriekaištingą odą, lygią nosį (yra nedidelė kuprelė), truputį putlesnes lūpas, vešlius plaukus, mažesnius skruostus. Paprašiau retušuotojo nuimti kabančius akių vokus“.

„Dabar nieko nenoriu savyje keisti. Kai buvau paauglė, norėjau mažos plonos nosytės ir atsikišusių skruostikaulių. Įdomu, kaip atrodyčiau“.

„Labai noriu pamatyti, kaip atrodyčiau, jei būčiau karšta brunetė, trumpai kirptais plaukais, mėlynomis akimis ir švaria oda. Paprašiau retušuotojo susiaurinti nosį ir sumažinti jos galiuką.“

„Norėčiau šiek tiek numesti svorio, susigrąžinti vešlius plaukus ir degantį žvilgsnį“.

„Svajoju sumažinti nosies galiuką ir truputį pasididinti lūpas“.

„Noriu plonesnio nosies galiuko, antakių aukščiau, truputį putlesnės viršutinės lūpos, pailgesnio veido, nes jis labai kvadratinis.“

„Norisi pašalinti vos matomą raukšlelę kaktoje ir padidinti viršutinę lūpą. Noriu pamatyti save karšta brunete mėlynomis akimis“.

„Norisi liesesnio veido, ilgesnio smakro ir žalių akių“.

„Aš norėčiau susiaurinti nosį, putlesnių lūpų, siauresnio smakro ir išraiškingų skruostikaulių“.

O jūs norėtumėte ką nors pakeisti savo išvaizdoje?

Ar esate savimi patenkinti ir priimate save tokia, kokia esate?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353