Gydytojas – tai ne profesija, o pašaukimas. Ir medicinos darbuotojai turi taip pat turėti plieninius nervus ne tik todėl, kad reikia priimti gyvybiškai svarbius sprendimus, bet ir todėl, kad kai kurie pacientai nežino arba nesupranta akivaizdžių dalykų.

***

Aš dirbau su pediatre, kuri pasakojo, kad turėjo aiškinti pacientei, kodėl „Chlamidija“ – ne pats geriausias vardas vaikui. Moteris dar nebuvo pagimdžiusi ir pasakė gydytojai, kad nori taip pavadinti savo dukterį. Akivaizdu, ji ir supratimo neturėjo, kas tai yra ir nusprendė, kad tai gražiai skamba. 

***

Ne, aš negaliu per echoskopą nustatyti jūsų vaiko rasės. Jums teks sulaukti gimdymo ir aptarti šią situaciją su vienu iš savo vaikinų.

***

Nuo žvakučių, prieš jas įsikišant, reikia nuimti pakuotę.

***

Nelaižykite kontaktinių linzių, kad jas nuvalytumėt. 

***

Vaikiškus peroralinius antibiotikus, paskirtus prie ausų uždegimo (paprastai tai būna rausvas vaisių skonio skystis), reikia vartoti per burną, o ne lašinti tiesiai į ausis. 

Taip, taip nutinka gana dažnai.

***

Jei jums šalta ir šlapia, jūs turite išdžiūti ir sušilti. Nėra jokio reikalo kreiptis į medicinos įstaigą tokiu atveju.

***

Ne, gumulėliai bamboje tai ne priežastis, kviesti greitąją.

***

Jus gerai jaučiatės todėl, kad išgėrėte savo vaistus, o ne todėl, kad jie jums nebereikalingi.

***

Aš medicinos sesuo. Kasdien aiškinu pacientams, ko jiems negalima valgyti prieš operaciją. Jie atsako maždaug taip: „Bet jei aš pavalgyčiau ir pakliūčiau į avariją, argi manęs neoperuotų?“ Prisieina aiškinti, kad gydytojas rizikuoja, jei yra gyvybės ir mirties klausimas, bet kam rizikuoti tada, kai to visai nereikia?

***

„Nuo sekso atsiranda vaikai.“

Gerai, gal ne taip trumpai. Bet jūs būsite šokiruoti, kiek daug besikreipiančių moterų dėl skausmo pilve nežino, kad jos nėščios. Net kai gydytojas paklausia, ar yra tikimybė, kad jūs nėščia, jos atsako „ne“.

***

Taip, jūsų kūdikius reikia maitinti ir naktį. Jie negimsta žinodami, kad jiems reikia valgyti tris kartus per parą ir miegoti 10 valandų. Prašau, atsibuskite ir pamaitinkite vaiką.

***

Dirbu vaistinėje. Niekada nemaniau, kad suaugusiam vyrui reiks pasakyti, kad žvakučių nereikia praryti.

***

Priežastis, kodėl jus supykina kiekvieną kartą, kai jūs norite praryti tabletę glūdi tame, kad jūs kišate tabletę į gerklę pirštu.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353