10 patikimo ir tinkamo vyro požymių

2078
Patinka? Duok Like!

1. Jis verčia jus jaustis gražia (viduje ir išorėje). Geras vyras nesitenkina tik ištartais žodžiais, bet sėkmingai išreiškia grožio jausmą savo širdyje. Tai įtraukia ir tai, kaip jis su jumis sąveikauja fiziškai ir protiškai.

2. Jis suteikia įkvėpimo jausmą. Geras vyras visada turės stiprų ir  nepalenkiamą charakterį. Tokiu būdu vyras įkvepia savo žodžiais ir veiksmais. Jis niekada nenustoja kelti įkvėpimo jausmo. Geras vyras įkvėps moterį būti pačia geriausia savęs versija.

3. Jis palaiko. Geras vyras supranta palaikymo išsaugojimo svarbą ir tenkina žmonos poreikius.

4. Jis visada tobulina save. Geras vyras niekada neleidžia sau per daug ilsėtis.  Nors jis protingas, geras vyras siekia  tobulėti, ar tai būtų kažko naujo pažinimas, papildomų įsipareigojimų prisiėmimas ar savo formos gerinimas, geras vyras didžiuojasi tuo, kad tampa geresnis.

5. Su juo saugu ir ramu. Saugumo jausmas yra gyvybiškai svarbus komponentas kiekvienai moteriai jos santykiuose.  Vyro pareiga – užtikrinti tokių jausmų buvimą. Bet kokiu pavojingu atveju geras vyras visada gins savo moterį.

6. Jis visada kreipia dėmesį į smulkmenas. Atidaryti jums duris, pristumti kėdę, maitinti vaikus ir t.t. – visi gero vyro veiksmai, kreipiančio dėmesį į smulkmenas. Jis niekada nebūna pernelyg užimtas, kad pasiūlytų savo pagalbą.

7. Jis sąžiningas. Geras vyras nemeluos, neapgaudinės, ypač tam, ką jis myli labiausiai pasaulyje. Ji neturi jausti jokių svyravimų, kad sakytų viską taip, kaip yra.

8. Jis niekada neįžeis. Geras vyras niekada fiziškai, protiškai ar emociškai neskaudins savo partnerės. Vietoj to geras žmogus naudos savo charakterio ir intelekto jėgą konfliktų sprendimui.

9. Jis visada šalia. Jis išreiškia savo meilę. Prie jokių aplinkybių geras vyras nesišalins jūsų. Jis neatsisakys savo pareigos stovėti šalia jūsų.

10. Jis stengiasi rūpintis ir išsaugoti jūsų pasitikėjimą. Geras vyras supranta, kad pasitikėti, kaip ir mylėti, negalima priversti. Jis turi jį uždirbti. Užsitarnavęs šventą moters pasitikėjimą, geras vyras priims tokį palaiminimą kaip dovaną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353