10 gerų patarimų, kuriuos verta pabandyti vasarą

3022
Patinka? Duok Like!
  1. Įtrūkusias šlepetes „per pirštą“ galima pataisyti skardinės žiedelio pagalba.

Labai dažnai tokiose šlepetėse atsiranda įtrūkimas prie dirželio pagrindo. Pataisyti situaciją galima žiedelio, kuriuo atsidaro gėrimų skardinės, pagalba. Žinoma, ši konstrukcija vargu ar atlaikys iki vasaros pabaigos, bet pasiekti namus su tokiomis šlepetėmis jūs pilnai galėsite.

  1. Kad grandinėlė nesusipainiotų rankinėje, perverkite ją per šiaudelį.
  2. Jei sportbačiai ar kedai ėmė skleisti nemalonų kvapą, papurkškite vidinį paviršių sausu šampūnu.

Į sauso šampūno sudėtį įeina absorbuojantys komponentai, kurie sugeria nereikalingą drėgmę, ir dėl to jūs galite pašalinti iš avalynės nemalonų kvapą.

  1. Kad neprakaituotų kaklas, sutepkite plaukų augimo liniją antiperspirantu.
  2. Vietoj padėkliuko telefonui galima naudoti saulės akinius.
  3. Susidoroti su uogų dėmėmis ant rankų padeda citrinų sultys.

Kadangi sudėtyje turi daug organinių rūgščių, citrinų sultys gerai nuvalo dėmes, tame tarpe ir uogų. Neverta tepti citrinų sulčių ant odos, jei joje yra įbrėžimų: tai gali išprovokuoti sudirgimą.

  1. Vietoj raktų pakabučio naudokite vyno kamštį. Dėka to jūs nepaskandinsite raktų, jei įmesite juos į vandenį.
  2. Dėkite pliažo reikmenis į skalbimo maišelį.

Tinklinis audinys, iš kurio paprastai siuva skalbimo maišelius, puikiai praleidžia net pačias stambiausias smilteles. Dėka to jums neteks purtyti kiekvieno daikto.

  1. Kad suknelė nesikilnotų, kai važiuojate dviračiu, paimkite monetą ir pritvirtinkite ją ant padurko.

Platūs sijonai važiuojant dviračiu dažnai pasikelia, atskleisdami pasauliui jūsų apatinius rūbus. Kad to nebūtų, paimkite sunkesnę monetą (pvz 1 euro) ir privyniokite ją prie padurko plona gumele. Ši konstrukcija suveiks kaip svarelis ir neleis sijonui pasikelti daugiau nei reikia.

  1. Prieš lipant iš mašinos, persukite vairą žemyn.

Karštu oru tai padės išsaugoti šaltą tą vairo dalį, už kurios jūs laikotės vairuodami.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353