10 geriausių ledi Di pasisakymų

1154
Patinka? Duok Like!

Jau praėjo beveik 30 metų nuo tada, kai pasaulis neteko vienos iš pažangiausių 20-ojo amžiaus asmenybių – legendinės ir nepakartojamos  Velso princesės Dianos.

Ją prisimena ne tik Didžiosios Britanijos žmonės, bet ir žmonės visame pasaulyje, kaip ryškią ir pilną gyvenimo džiaugsmo asmenybę, ryškią kovotoją už monarchijos suartėjimą su liaudimi.

Nors jos likimas ir buvo trumpas ir tragiškas, princesė suspėjo palikti savo įspaudą kelių kartų širdyse.

Princesė Diana buvo nemylima princo Čarlzo žmona, mylinti dviejų sūnų motina ir neįtikėtinai gera ir atvira visai žmonijai moteris.

Šios dešimt citatų puikiai charakterizuos ledi Di kaip tokią, kurią įsiminė viso pasaulio žmonės.

1. Žmonės sako, kad nėra nieko blogiau, kaip būti turtingam ir nelaimingam. Geriau jau gyventi nepasiturinčiai, bet laimėje. O aš manau, kad geriausia yra gyventi pakankamai apsirūpinus, laimėje ir su gera sveikata.

2. Matyti, suprasti ir atjausti nelaimingus žmones – tai didi dovana, kurią gauna ne kiekvienas.

3. Moterys meluoja kur kas dažniau, nei vyrai. Tačiau stipriosios lyties atstovai nemoka sakyti tiesos apie savo jausmus, nepamirškite to.

4. Mano gyvenime nėra taisyklių. Aš klausau savo širdies ir tik retkarčiais – proto.

5. Aš nenoriu gauti brangių dovanų. Daug svarbiau – kad šalia būtų patikimas ir artimas žmogus, su kuriuo aš jausčiausi saugi.

6. Aš negalėsiu tapti šalies karaliene – man kur kas svarbiau tapti žmonių širdžių karaliene.

7. Šiame amžiuje labiausiai paplitęs virusas – tai žmonių įžeidumas.

8. Jei vyrai gimdytų vaikus, jie turėtų daugiausia po vieną vaiką, ir tai ne kiekvienas.

9. Jei sutikote savo iš tikrųjų mylimą žmogų – nepaleiskite jo.

 10. Dažniau apkabinkite savo vaikus – jie tikrai tada užaugs laimingesni.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353