Aš norėjau apgauti žmoną. Nuo kasdienės buities, pykčių ir vaikų aš jau smarkiai pavargau. Man norėjosi išbandyti kažką nauja. Tokia idėja man kilo po to, kai į mūsų skyrių perkėlė prabangią blondinę.

Aš ėmiau rodyti jai dėmesį, vedžiojau į restoranus, pirkau puokštes, šnibždėjau saldžius žodžius, o žmonai sakiau, kad mane užlaikys darbe arba aš su draugais geriu garaže alų. Ji nebuvo prieš dėl mano nebuvimo, todėl aš tuo naudojausi. 

Po mėnesio merginimo kolegė ėmė užsiminti apie intymumą. Ji pakvietė mane per išeigines į namus. Iki tol ji manęs nekviesdavo, todėl aš tiksliai žinojau, kas bus. Aš grįžau namo su šypsena veide.

Atrodžiau kaip katinas, pavogęs dešrelę. Žinoma, žmona pastebėjo mano patenkintą snukį, bet nesuteikė tam reikšmės.  Ji buvo tokia pavargusi, kad padengė man stalą ir nuėjo miegoti. Kai aš įėjau į kambarį, pamačiau žmoną, kuri miegojo su drabužiais. Iš nuovargio ji net neišsipynė kasos ir nepersirengė.

Ant spintelės prie lovos gulėjo albumas su senomis fotografijomis. Aš žinojau, kad vis tiek neužmigsiu dėl drugelių pilve, todėl ėmiau žiūrinėti šį albumą.

Visose fotografijose buvo mano jauna žmona ir aš su laiminga fizionomija. Aš prisiminiau, kaip siekiau jos, kaip ilgėjausi ir vedžiojau ją į kiną, prisiminiau mūsų pirmą bučinį ir jos sutrikusį veidą. Ji buvo tokia graži! Tada dar nebuvo vaikų ir mes mylėjome vienas kitą iki išprotėjimo. 

Nuo šių minčių man suspaudė krūtinę. Iškart pasidarė gėda ir nejauku. Aš norėjau būti neištikimas savo mylimajai, ir dar džiaugiausi tuo.

Laikrodis rodė 5:30 ryto. Aš pašokau iš lovos ir nubėgau į visą parą dirbančią gėlių parduotuvę. Pakeliui paskambinau savo motinai ir paprašiau prižiūrėti vaikus per išeigines. Motina buvo nustebinta tokio ankstyvo skambučio, bet nebuvo prieš.

Aš išrinkau savo žmonai ryškiausią ir didžiausią puokštę. Grįždamas atgal aš paskambinau kolegei ir atšaukiau mūsų susitikimą. Padaryti tai buvo ypač sunku, tačiau galiausiai aš tai padariau. Kam asistuoti svetimai merginai, jei aš turiu gražuolę žmoną? Ji vis dar buvo puiki!

Namie aš paruošiau jai pusryčius, o kai ji pabudo, iškart įteikiau jai dovanas. Laimei nebuvo ribų. Žmona šoko po visą butą su puokšte rankose ir negalėjo suprasti, kas vyksta. Aš apkabinau ją ir pasakiau, kad myliu. Mano akyse ji virto kitu žmogumi, akys vėl sužibėjo ankstesne ugnimi, o veide atsirado šypsena. 

Sekančią dieną aš palikau vaikus pas motiną, o žmoną nusivedžiau į jos mėgstamą restoraną. Ji juokavo, juokėsi, su didžiuliu malonumu šveitė įvairius patiekalus, o aš gėrėjausi ja. Jos visiškai nebuvo galima pažinti!

Vyrai, meilė gali pakeisti jūsų gyvenimą! Jei jūs pavargote ir manote, kad svetima žmona geresnė už jūsiškę, tai tiesiog apkabinkite savo mylimąją ir pasakykite jai lemtingus žodžius. Jūs iškart pastebėsite, kaip ji sužydės ir pavirs nuostabia gėle.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353