Žmogus – šventė. Pilnas veidas raukšlių, o ji dar raudonu lūpdažiu dažosi, kaip gi atrodo…

4034
Patinka? Duok Like!

Šiandien laukiu turistų.

Pro šalį eina italai, prancūzai, kinai, dviračiais pravažiuoja vokiečių šeima.

Visi sustoja, fotografuoja cerkvę, vaizdus, save vaizdų fone.⠀
šalimais sustoja nedidelė grupė…nežinau, iš kur, bet kalbėjo ispaniškai.

Stovėjau, gėrėjausi pačia gyviausia moterimi iš tos kompanijos – linksma, ryški, kažkoks smaragdinės žalumos šalikėlis, didžiulė, matyt šeimos pasididžiavimas, nosis, išraiškingas gerklinis balsas, raudonas lūpdažis, sniego baltumo dantys, juoduose, garbanotuose plaukuose – gražios žilos gijos, džinsai suplyšę, kedai, aplink taliją – oranžinis megztini.

Visus nufotografavo, visus prajuokino, visi linksmi nuėjo per tiltą. Lydžiu juos žvilgsniu.

Dvi, šalia manęs stovinčios moterys, (mano bendraamžės maždaug, gal kiek jaunesnės – nuobodžiais, pasidygėjimą atspindinčiais veidais) – taip pat žiūri pavymui ir viena sako kitai:

– Tos užsienietės bobos, aš tiesiog stebiuosi, visai savimi nesirūpina – pilnas veidas raukšlių, o ji dar raudonu lūpdažiu dažosi, kaip gi atrodo, o dar galva visa žila, košmaras kažkoks…

… jos bamba smerkiančiai, o aš stoviu ir bandau prisiminti tos moters raukšles.
Aš įsiminiau juoką, baltus dantis, ploną ranką su dideliais sidabriniais žiedais, smaragdinį šalikėlį ir ryškią, laisvą, visiškai jauną šypseną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353