Ana Kirjanova žinoma kaip viena iš geriausių Rusijos psichologių. Taip pat ji daugeliui pažįstama kaip televizijos laidų vedėja, knygų, straipsnių, apybraižų ir netgi eilių autorė. Šiandien mes norime pasidalinti su jumis Anos Kirjanovos pastebėjimais, kas gi yra „nemeilė”.

Nemeilė – tai kai negalima trukdyti. Kalbėti, juoktis, lįsti su apkabinimais. Negalima pasakoti apie savo pergyvenimus – tai kvailystės, o ne pergyvenimai. Negalima kažko prašyti – reikia suprasti, kad dabar sunku su pinigais. Ir  iš viso, kam tau tai? Negalima tikėtis pagalbos, juk suaugę žmonės savarankiškai susitvarko. Netgi jei jiems penki metai. Tai jau solidus amžius. O jeigu trisdešimt penki – tai jau visai senatvė. Nereikia taip rengtis tokiame solidžiame am-iuje.

Nemeilė – tai kai labai nebara, bet ir nepagiria. Nepastebi. Kai nepatogu valgyti prie artimo žmogaus – jis gali pasakyti, kad tu daug valgai. O tavo pagamintą maistą žmogus suvalgys ir nieko nepasakys. Ir nepastebės pastangų, kai susitvarkysi ir gėlių į vazą pamerksi. Nemeilė – kai nieko negalima. Kai nervini, trukdai, lendi, kalbi nesąmones, suki galvą, sėdėk ramiai kamputyje ir lauk, kai tave ves pasivaikščioti. Ir neinkšk, nezysk, neverk – ramiai sėdėk ir lauk. Kai neapgina ir sako – pats kaltas. – tai ne meilė.

Kai nieko nedovanoja – tai ne meilė. Kai tau gaila pinigų – tai ne meilė. tai ne neapykanta. Tai kartais dar blogiau, nes neapkenčia už kažką, iš pavydo, pavyzdžiui. Galima išeiti arba atsimokėti kažkaip. O nemyli tiesiog šiaip. Nors sako: „Myliu aš tave, myliu, tik atsikabink, vėl tu su savo meilėmis“. Tai ir yra – ne meilė. Ir nuo to mirštama. Ypač senukai ir vaikai, ir šunys. Ir suaugę žmonės, kurie yra bejėgiai ir jautrūs. Nemeilė daro žmogų nedrąsiu, užguitu, nedrąsiu, negražiu; jis bijo viską sugadinti, sutrukdyti, sunervinti…čia jau nieko nepadarysi; jei yra jėgų – reikia išeiti. Arba bent jau aiškiai sau pasakyti – tai -ne meilė.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.