Vyras suprato, kad jo namuose slypi paslaptys, kai jo katinas ėmė keistai elgtis, ir buvo teisus

206
Patinka? Duok Like!

Amerikietis, kuris turi Reddit paskyrą, papasakojo sekėjams, kad jo gauruotojo augintinio – katino, vardu Takeris, elgesys staiga pasikeitė. Kailiniuotąjį numylėtinį sudomino seno namo siena.

Gauruotis pamiršo elementarius katiniškus poreikius: paėsti ir palakti. Jis pradėjo elgtis pernelyg keistai ir jo šeimininkas sunerimo. Jis išsigando, tačiau nusprendė, kad problema slypi pablogėjusioje augintinio sveikatoje – Takeris buvo nuneštas pas veterinarą.

„Neseniai vežiau katinėlį pas daktarą ir jis pasakė, kad katinas visiškai sveikas“,- sako vyriškis.

Reddit naudotojo istorija patiko daugeliui skaitytojų ir jie ėmė patarinėti. Vienas populiariausių patarimų buvo pasiūlymas įsitikinti, kad sienoje ar už jos nėra nieko keisto. Žiūrovai manė, kad katinas leidžia ten visą laiką todėl, kad girdi kažkokius garsus. Galbūt sienoje įsiveisę termitai ar graužikai.

Takerio savininkas atvėrė dalį statinio ir pastebėjo, kad katinas lyg pagyvėjo, ėmė painiotis po kojomis ir kniaukti.

Kitoje pusėje nebuvo jokių kenkėjų. Tačiau ten pasirodė esančios slaptos durys, kurios vedė tiesiai į rūsį.

„Tai keista, mes gyvename šiame name jau ne pirmus metus ir tik neseniai mano katinas pasidarė neramus. Ieškosiu, kokią gi paslaptį slepia šis aptiktas rūsys“- pasidalijo su skaitytojais Takerio savininkas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!