Vyras nusipirko seną indaują ir padarė iš jos madingą daiktą

1497
Patinka? Duok Like!

Seni baldai ne visada beverčiai. Net dizaineriai žino, kaip paversti juos originaliu autoriniu daiktu, kuris gali tapti jūsų namu akcentu. Bet tai galima padaryti ir be dizainerių pagalbos, savo rankomis.

Kai namuose atsirado sena indauja, žmona skeptiškai pažvelgė į tokį sutuoktinio pirkinį.  Bet pasirodė, kad vyriškiui kilo idėja perdaryti indaują sodybai, ir jis kartu su sūnumi ėmėsi darbo.

Išardę baldą jie kruopščiai užglaistė visus įtrūkimus ir skylutes. O stiklą padengė specialiu purškikliu, kuris grąžino jam buvusį spindesį ir patrauklumą.

Dažymui buvo pasirinkti net 8 atspalviai. Ant galinės indaujos sienelės atsirado baltai kakavinės juostos. O lentynas nudažė baltai. Dabar ant jų galima talpinti įvairų dekorą ar naudingus daiktus.

Du stalčiukai pasidarė balti su juodomis rankenėlėmis, o ant durelių atsirado geometrinis piešinys, harmoningai derinatis savyje juodą, geltoną, pilką ir žydrą spalvas.

Už durelių, viduje įgavusių violetinį atspalvį, atsirado trys funkcionalios mėlynos lentynos.

Tiesa, stiklo, kurį vyriškis atnaujino, jis nusprendė atsisakyti. Kas žino, galbūt jis pavers kitiems interjero sprendimams. O kol kas minimalistinio stiliaus indauja džiugina šeimininkus savo originalumu ir patrauklia išvaizda.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353