Vyras išgelbėjo kačiuką ir norėjo atiduoti jį kitiems žmonėms, bet jo katinas nusprendė kitaip

1579
Patinka? Duok Like!

Atsitiktinis praeivis išgelbėjo šį mažą baltai juodą kačiuką iš gatvės ir norėjo atiduoti jį kitai šeimai. Bet jo rudas naminis katinas buvo kitos nuomonės dėl rastinuko.

Kačiuką rado judraus kelio , kuriuo dideliu greičiu važinėjo automobiliai, viduryje. Kačiukas tik per stebuklą nespėjo papulti po ratais. Jis buvo smarkiai išgąsdintas ir atsitiktinis praeivis puolė jam į pagalbą.

Jis nunešė kačiuką nuo kelio, o paskui ėmė galvoti, iš kur šis galėjo atsirasti.

– Aš pasibeldžiau į artimiausią namą nuo kelio ir paklausiau, ar čia ne jų katinas. Bet pasirodė, kad ne. Vėliau paaiškėjo, kad kačiukas nebuvo naminis, jis neturėjo čipo.

Aš žiūrėjau vietiniuose socialiniuose tinkluose, bet niekas jo neieškojo. Tada mes nusprendėme, kad benamė katė kažkur atsivedė kačiukų, o paskui vienas jų paklydo ir papuolė ant kelio.

Šią istoriją apie rastinuką ir tai, kaip jis rado sau naujus namus, Reddit tinklapyje patalpino vartotojas slapyvardžiu todontblink.

Vyras parsinešė kačiuką namo, nusiteikęs truputį palaikyti pas save, o paskui rasti jam naują šeimininką.

Kačiukas bijojo žmonių ir pirmą dieną slėpėsi tamsiuose kampuose. O kai sekančią dieną jis išlindo, jo globos ėmėsi rudas naminis katinas. Jis laižė jį bei šalia miegojo ir kačiukas šalia šio katino jautėsi saugus.

Labai greitai jie tapo visiškai neišskiriami ir šeimininkas negalėjo atiduoti kačiuko kitai šeimai. O tuo metu kačiukas susidraugavo ir su šuniu.

Dabar rastinukas truputį paaugo, tačiau kaip ir anksčiau miega šalia rudojo katino.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353