Vyras išgelbėjo daugiau nei 1000 šunų. Apie 750 gyvūnų iš prieglaudų iki šiol laukia jo

194
Patinka? Duok Like!

Benamiai gyvūnai – tai, kas nedavė ramybės Serbijos gyventojui. Jis pastoviai galvojo apie tai, kaip jiems padėti, nors jo lėšos buvo ribotos. Vyriškis buvo paprastas darbininkas, todėl pinigų turėjo nedaug.

Iš viso šis Serbijos gyventojas padėjo daugiau nei 1000 šunų, tačiau 750 jų iki šiol laukia savo gelbėtojo.

Šis vyras tapo vienu aktyviausių gyvūnų gynėjų šalyje. Jis manė, kad bet koks gyvūnas nusipelno pagalbos ir priežiūros. Taipogi vyras rado 6 žmones, su kuriais sukūrė nedidelę komandą.

Kartu jie atidarė prieglaudą, kad gyvūnai visada būtų šilumoje ir palankiose sąlygose.

Sprendimą apie prieglaudos atidarymą Saša priėmė po to, kai grįždamas iš darbo šalikelėje rado du benamius šuniukus, kurie tiesiog meldė pagalbos.

Šio vyro vardas Saša. Prieglauda egzistuoja gerų žmonių aukų sąskaita. Vyras labai atsakingai dirba savo darbą. Jis pažįsta visus šunis pagal vardus, siunčia juos sterilizacijai ir čipavimui.

Per savo veiklos metus Saša išgelbėjo 1200 šunų. Iš šių gyvūnų 400 šunų rado šeimininkus, o 750 gyvūnų dar laukia.

Kai Saša atidarė prieglaudą, nesitikėjo, kad joje bus tiek benamių šunų. Sašą galima pavadinti tikru herojumi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353