Viena tabletė už kelis centus – ir kambariniai augalai atgyja akyse! Galima naudoti dviem būdais

340
Patinka? Duok Like!

Sausas oras, dirvos perdrėkinimas, saulės šviesos trūkumas ar perteklius, per didelis trąšų kiekis – visa tai gali sukelti augalams stresą.

Lapeliai susisuka, galiukai džiūsta, spalva netenka ryškumo arba išvis nukrenta. Išvesti augalą iš šios būsenos padės labai paprasta priemonė, kuri turbūt yra kiekvienoje namų vaistinėlėje. Kalbame apie aktyvuotą anglį.

Kaip ir žmogaus organizmo atveju, augalui aktyvuota anglis veikia kaip absorbentas: pašalina iš dirvos žalingas toksines medžiagas, kovoja su per dideliu dirvos rūgštingumu, užkerta kelią patogeninių bakterijų augimui, leidžia susidoroti su drėgmės pertekliumi.

Trumpai tariant, išsprendžia būtent tas problemas, kurios ir sukelia nepageidautiną augalų reakciją.

Yra du anglies naudojimo būdai gėlėms.

1. Priklausomai nuo dydžio, kiekvienam vazonui reikia 1-2 anglies tablečių. Toliau jas reikia
sulaužyti gabalėliais, kurie tolygiai talpinami 2-3 cm gylyje ir užberiami žemėmis.

2. Šiam variantui aktyvuotos anglies tabletę reikia sutrinti į miltelius, kuriuos paskui suberti į pusę litro vandens ir išmaišyti. Šiuo vandeniu reikia palaistyti augalą.

Jei jūsų žalieji augintiniai jaučia stresą, triukas su aktyvuota anglimi būtinai padės!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!