Tikro gerumo pavyzdys: paraolimpietis iš gilaus griovio išgelbėjo kačiuką

748
Patinka? Duok Like!

Tam, kad įvykdytume tikrus gerus darbus, kartais  reikia visai nedaug – imti ir padaryti. Netgi kojos nebūtinos, ypač tada, kai jų ir taip nėra. Sportininkas paraolimpietis iš Malaizijos miesto Sabacha vykdamas į treniruotę pamatė kačiuką, kuris beviltiškai stengėsi išsiropšti iš drenažinio griovio. Sportininkas išlipo iš savo invalido vežimėlio ir nutarė padėti bejėgiui mažyliui.

Herojaus vardas Abu Fatijaturmacha Menk Abdun Mudžtachid, jis neįgalus, bet siela stipresnis už daugelį. Jis turi didelę širdį ir stiprias rankas  – tokiu šlaitu leistis ryžtųsi ne kiekvienas būdamas sveikas. Juo labiau dėl kažkokio kačiuko. O paraolimpietis tai padarė, nes norėjo išgelbėti gyvūnėlį. Tiesa, uodeguotasis pasirodė nedėkingas, ir paspruko greičiau, net nespėjus jį nufotografuoti. Bet sportininkui nereikia padėkų, jis ir taip džiaugiasi padėjęs.

Pagi td masa dalam perjalanan p kompleks sukan likas kami ternampak sekor ank kucing yg terjatu dalam longkang besar sedang berpaut kuat d dinding lokang dengan basah kuyup ntah dari bila lg dia d situ sy pun cuba naik kan kucing tu keatas alhamdulillah kami dpt bantu dia naik :)Ps. Sahabat sy yg merakam video ni juga Seorang oku pengguna kaki palsu dia tidak boleh turun utk slamatkan ank kucing tu jd sy buat kputusan utk turun slamatkan ank kucing tu

Posted by Abu Fathiyyaturahma Menk AbdunMujtahid on Laupäev, 10. august 2019

P.S. Specialai tiems, kas klausia arba piktinasi, paraolimpietis parašė, kad jį filmavo kitas, taip pat neįgalus, jo draugas. Jo kojų protezai sudėtingi, ir šlaitu jis  nebūtų galėjęs nusileisti. Saugiau buvo leistis šliaužte, rankų pagalba, kaip ir buvo pasielgta. Ir aplinkui nebuvo nieko, kas būtų galėjęs padėti, todėl nebuvo ir pasirinkimo.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353