Tiesiog pridedu prie veido druskos ir gaunu botokso efektą

3037
Patinka? Duok Like!

Šis odos stangrumo atstatymo būdas reikalauja minimalių jėgų, laiko ir lėšų sąnaudų.

Druskos maišelių galima nusipirkti parduotuvėje, tačiau žymiai paprasčiau pasidaryti juos pačiai. Maišelius su druska galima praturtinti žolelėmis ir eteriniais aliejais. Tai padarys rezultatą dar didesnį.

Tau prireiks pusės stiklinės stambios akmens druskos ir tankaus natūralaus audinio atraižos. Iškirpk iš audinio nedidelius kvadratus. Dėk į kvadrato centrą 1-2 šaukštus druskos, suslėk ir užrišk virvele, sujungdama audinio kraštus. Tau turi išeiti 3-4 cm dydžio maišeliai.

Kaip naudoti druskos maišelius kovoje su raukšlėmis

Druskos maišelių naudojimą galima palyginti su savotiška meditacija, juk per tą laiką tu atsipalaiduoji ir atleidi kūno užspaudimus. Svarbiausia – teisingai naudoti šią priemonę.

1. Gulk ant patogaus paviršiaus ramioje aplinkoje. Paimk druskos maišelius ir išdėliok juos raumenų susikirtimo taškuose ant veido, tokiuose kaip smakras ir tarpuakis.

2. Maksimaliai atpalaiduok veidą ir kūną. Tam pritemdyk ryškią šviesą kambaryje, o taip pat sumažink triukšmo lygį. Padės neutrali rami muzika ar gamtos garsai. Jei turi druskos lempą – įjunk ją.

3. Susikoncentruok į savo kvėpavimą, tegu jis būna lygus ir gilus. Atkreipk dėmesį į tai, kaip prasideda įkvėpimas tarpuakio srityje ir leidžiasi iki plaučių lygio. Tai padės atsipalaiduoti ir nuimti užspaudimus visame kūne.

4. Techniką reikia taikyti ne mažiau 5 min. Su laiku galima didinti druskos maišelių naudojimo trukmę iki 60 min.

5. Druskos maišelius vietoje botokso dėk gulėdama ant nugaros. Tik dedant ant smilkinių raumenų ir žąsies kojelių reikia apsiversti ant šono.

6. Vienu metu reikia naudoti ne daugiau 2 druskos maišelių. Priežastis tame, kad jų išlaikymui veido raumenys įsitempia. Jei šių taškų bus per daug, smegenys ims skaidyti dėmesį ir reikiamo efekto nesigaus.

7. Keltis po šių procedūrų reikia lėtai ir atsargiai. Kelkis per kairę pusę, padėdama sau rankomis. Iš pradžių įsitaisyk ant paviršiaus sėdėdama, o tik paskui stokis. Atsargiai ištiesk kaklą ir pakelk galvą.

8. Kad pasiektum pilnavertį efektą, naudok druskos maišelius mažiausiai 4 kartus per savaitę. Bet iš pradžių geriausia taikyti praktiką kiekvieną dieną. Nors pirmus rezultatus tu pajusi jau po pirmo panaudojimo.

9. Druskos maišelius vietoje botokso galima naudoti iki 12 kartų. Todėl dėti juos verta tik ant švarios sausos odos. O kadangi manoma, kad druska sugeria negatyvią energiją, iš maišelių, kurių galiojimo laikas pasibaigė, reikia viską išberti į unitazą ir nuleisti vandenį. Audinį galima išskalbti ir naudoti iš naujo.

Tokios naminės priemonės padeda palaikyti odos tonusą ir veido raumenis, dėka ko tu jausiesi labiau pasitikinti savimi. Papildyti šią praktiką galima paprastu pratimu naudojant dantų šepetėlį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!