Tėvai ir gydytojai vadina tai stebuklu! Šuo išgelbėjo mažą vaiką

2090
Patinka? Duok Like!

Šis įvykis nutiko vienos mano pažįstamos šeimoje. Ji buvo nėščia ir turėjo greitai gimdyti. Ji turėjo dvi dukreles, o šio mažylio lyties jie dar nežinojo.

Greitai vaikas gimė, 2 mėnesiais anksčiau numatyto laiko. Tai buvo mergaitė, ir ji gimė negyva. Gydytojai vos sugrąžino ją į gyvenimą. Greitai po gimimo pasirodė daug sveikatos problemų. Vaiko dešinioji kūno dalis nejudėjo. Ji galėjo pakelti tik vieną ranką.

Tėvai darė viską kas įmanoma, kad išgydytų vaiką, bet niekas negalėjo duoti garantijų, kad po jų gydymo vaikas bus sveikas.

Jie kreipėsi į gydytoją, kuris patarė nusipirkti kiniškos veislės šuniuką, kuris vadinamas sarginiu.

Jie iš pradžių nenorėjo, kadangi namie buvo dar 2 vaikai, o visų mažiausias turėjo sveikatos problemų.  Bet gydytojas laikėsi savo, kad jie būtinai įsigytų tą šuniuką.

Nebuvo kas daryti. Jie nusipirko čiau-čiau veislės šunį. Jis tapo visų numylėtiniu ir visus džiugino. Bet artimiausias jis buvo mažiausiai dukrelei, visada buvo šalia ir ėmė dantimis liesti tą kūno dalį, kuri nieko nejautė.

Periodiškai vaiką lankė kitas gydytojas, kuris darė masažą. Bet kartą jis atsisakė ateiti, kai sužinojo, kad šuo saugo mažylę ir „masažuoja“ savo mažąją šeimininkę.

Šuns „masažas“ davė savo rezultatų – mažylė ėmė tiesti link jo abi rankas.

Tėvai ir gydytojai vadina tai stebuklu!

O juk taip ir yra – šuo išgelbėjo mažą vaiką!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353