Neseniai per radiją transliavo laidą „Pageidavimai“. Į šią laidą paskambino mergaitė ir pasakė, kad šiandien jos gimimo diena, jai sukako 14 metų. Ir ji labai myli savo tėvelius ir jiems dėkoja bei siunčia linkėjimus.

Į diktorės klausimą, ką padovanojo jai tėvai, atsakė: „TORTĄ! Aš tai jo norėjau ir apie jį svajojau.“

Diktorius: „Kelių aukštų?“

Mergaitė (šiek tiek sutriko): „Vieno, bet jis didelis!“

Kodėl aš apie tai? Automobilyje kartu važiavo mano duktė (10 metų), ir ji nustebo, kodėl ji džiaugiasi?… tortas vis tiek turėtų būti! Ir aš pagalvojau, kad kažką praleidau auklėjime… ir šiek tiek pradėjau pavydėti mergaitės tėvams. 

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353