Tampa madingas ekstremalus būdas nešioti žiedus

1023
Patinka? Duok Like!

Jei ieškote įdomių papuošalų, nesirūpinkite. Šiuo metu vis labiau į madą kelią skinasi originali pakraipa. Viskas, ko jums reikia – gražus akmenėlis, jūsų pirštas ir drąsa.

Mes numanom, kad ši kryptis išsprendžia vieną didelę problemą – atsirandančią paralyžiuojančią baimę pamesti brangakmenį. Bet širdis tikrai ims skraidyti, kai jūs atsidursite šios procedūros kėdėje.

Tai va, vietoj įprastinių žiedų, madų besivaikantys žmonės ėmė darytis pirštų pirsingą. Juvelyrai kuria specialius papuošalus, kuriuos vėliau meistrai įveria. Taip, atrodo pakankamai skausmingai.

Kol dar jūs nenualpote, papasakosime, kad ši kryptis labai patiko nuotakoms. Jos ėmė keisti įprastinius žiedus į pastovesnį savo meilės įrodymą. Primena tatuiruotes, ar ne?

Galima „įauginti“ vieną deimantą.

O galima pasirinkti rafinuotesnį dizainą.

Mada, tai mada, bet kai mergina ar vaikinas nuspręs atsikratyti papuošalo, liks randas. Jį, ko gero, galės pašalinti tik plastikos chirurgas.

Informacijai

Iš tiesų, brangakmenis piršte – tai tuo pat metu ir pirsingas, ir implantavimas. Jei vienu žodžiu – „mikrodermalas“.  2017-2018 metais ši technologija labai save išgarsino.

Mikrodermalas – tai mažutė plokštelė, kuri patalpinama po oda. Tam padaromas dūris – 1,5 mm. Plokštelė turi strypelį, ant kurio prisukamas brangakmenis.

Meistrai sako, kad atmetimo rizika yra didelė – organizmas atlieka savo darbą, kai jaučia svetimkūnį.

Mikrodermalas implantuojamas be kraujo, vos per 3 minutes. O štai „susigyvena“ su organizmu kiekvieną kartą kitaip: nuo mėnesio iki pusmečio.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353