Mūsų dienomis visiškai nesunku tapti populiariu. Reikia investuoti n pinigų į fizines transformacijas, o paskui pareikšti apie save. Kai kurie žmonės tai daro, neturėdami asmeninio vadybininko. Paimkime pavyzdžiu epatažinę Eliną.

Moteris pasakojo apie turtingus gerbėjus, elitinį butą, brangius automobilius ir deimantus. Bet tikrovėje ji su sūnumi gyvena bendrabutyje, kur senai nebuvo remonto.

Kam visi šie išgalvoti turtai? Kam berti dulkes į akis? Atsakymas paprastas. Turtingi gerbėjai nekimba prasčiokėms iš lūšnynų. Šio pasaulio galingiesiems reikalingos aukštuomenės liūtės – modelių išvaizdos tiuninguotos gražuolės.

Kad užkariautų pasiturinčių vyrų dėmesį, Elina griežtai sėdo ant plastinių operacijų.

Dar prieš 10 metų moteris turėjo visai mielus veido bruožus, o dabar daugelis vadina ją fryku.

Taip būna, kai nežinai saiko ir patiki savo išvaizdą mažai kvalifikuotiems chirurgams. Kad įgautų apetitiškas formas, Elina į daugelį kūno vietų įsidėjo implantus. Tačiau medžiagų kokybė nebuvo pati geriausia. Silikonas tapo „klajojančiu“, subjaurojęs mūsų herojės kūno siluetą. Po šių manipuliacijų ją paliko vyras…

Nesėkminga pasirodė ir nosies plastika, o lūpos išaugo beveik iki pusės veido.

Nejuokaujame, hialurono rūgšties injekcijas mūsų herojė atlieka namuose. Romasenko ilgą laiką teisiasi su klinika, kuri jai suteikė nekokybiškas paslaugas.

Gautus pinigus Elina planuoja išleisti ne buto remontui, o naujoms operacijoms. Liūdna, kad dėl savo kvailumo 30-metė moteris atrodo kaip 55-erių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353