Žiūrint į Ši Cu veislės šunį Elli May fotografiją ant veterinaro stalo, sunku patikėti, kad tai šuo. Ji buvo tokios apleistos būklės.

Kai Elli šeimininkė mirė, niekas net nežinojo, kad ji turėjo šuniuką. Darbininkai, kurie atvyko tvarkyti namų, rado Elli ir nuvežė ją į vietinį gyvūnų apsaugos skyrių tokios būklės, kad ji negalėjo savarankiškai net pajudėti. Gydytojų padedama, Elli ne tik ėmė judėti, bet velniškai išgražėjo!

Veterinarai su siaubu prisimena Elli. Tai buvo blogiausias jų praktikoje atvejis. Plaukų buvo tiek, kad veterinarai nerimavo dėl šuns sveikatos.

Paskutinį kartą tokios būklės pacientui buvo problemų su letenomis

Bet Elli pasisekė – ji buvo tik užsiauginusi „vos“ 17 cm nagus. Šuns kirpimui 3 darbininkai skyrė visą valandą.

Pasirodo, kad 5 kg sverianti Elli ant savęs nešiojo 4 kg kailio!

Bet Elli May gelbėjimas vien tik kirpimu nesibaigė

Veterinarai išgydė infekciją ir dantis, išoperavo išvaržą. Be to, nustatė artritą ir susilpnėjusius raumenis. Bet praėjus vos 5 val. po kirpimo ji pati galėjo atsistoti ant savo letenėlių

Po 2 savaičių Elli May atrodė kaip niekada gerai!

Ji dievina viską aplinkui tyrinėti, visus džiugina savo širdingu snukučiu ir elgesiu. Elli judi ir vertina galimybę vaikščioti, uostyti ir viską aplink tyrinėti.

Taigi, tokios gražuolės greičiausia norės visa eilė kandidatų į naujus šeimininkus. Jei dar tokie neišsirikiavo!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353