Japonijos gyventojas, kurio nikas mugumogu, nusprendė atlikti aukštos mokslinės vertės eksperimentą namų sąlygomis. Jo tikslas: sužinoti, kokio siaurumo tarpai gali būti įveikti katinėlių.

Jaučiate nesuvaidintą susidomėjimą? Va va!

Tyrėjui buvo pavaldūs du katinai – Maru ir Hana, kurie, tarp kitko, visai nepanašūs į liesus katinėlius. Bet nežinomo motyvacijos būdo pagalba mugumogu įtikino katinus pralįsti pro vis mažėjančius ir mažėjančius tarpus tarp grindų ir kartono. Rodos, pūkuočiai patys nebuvo prieš ištirti savo potencialo ribas. 

Žiūrime rezultatus!

Tai Maru ir Hana! Su jų pagalba pasaulis sužinojo, kokius siaurus plyšius gali nugalėti katinai.

Jų savininkas atliko specialų eksperimentą, įamžindamas jį video.

Pasiruošę! Važiuojam!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353