Tai, apie ką jūs galvojat prieš miegą, iš esmės apsprendžia jūsų ateitį

3027
Patinka? Duok Like!

Galiu lažintis, kad jūs net nepagalvojate, jog jūsų nuotaika ryte priklauso nuo jūsų minčių vakare. Tai, apie ką jūs galvojate prieš miegą – iš esmės apsprendžia jūsų ateitį, sumodeliuoja jūsų gyvenimą rytoj.

Tai kaip domino efektas. Jūsų minčių grandininė reakcija sukuria neuronų jungtis galvos smegenyse, per 8 miego valandas jūsų galvoje vyksta informacijos apdirbimas, apie kurį jūs net nenutuokiate. Paprasčiau tariant, per naktį kol miegate, jūsų smegenyse vyksta procesas, kuris apsprendžia jūsų rytojaus dieną. Nuo šio proceso priklauso:

— kaip jūs jausitės;

— išsimiegosite ar ne;

— kokia bus jūsų nuotaika;

— kiek turėsit energijos;

— kaip atsistatinės jūsų organizmas — greitai ar lėtai;

— ką jūs veiksite ryte/dieną/vakare.

Kai jūs prabundate, esate šimtu procentų užtikrinti, kad jūs valdote save, kad jūs priimate sprendimus. Jūs klystate. Nes visi sprendimai jau priimti. Per 8 miego valandas įsirašė programa, kuria jūs seksite dienos bėgyje, nuo kurios jūs nukrypsite tik tuo atveju, jei į jūsų įprastą ir sustyguotą gyvenimą įsiverš netikėti įvykiai, kurių nėra programoje.

Kai įvyksta kažkas neordinaraus, programa nusimuša, smegenys per sekundes persiprogramuoja ir ima ieškoti išeities iš neįprastos situacijos.

Prisiminkite, apie jums reikia daryti prieš miegą

  • Nuraminti emocijas ir prisiminimus.
  •  Nuraminti mintis.
  • Atpalaiduoti kūną.

Kai jūs atmetate tris pagrindinius dalykus, kontroliuojate mintis, kūną ir savo būklę, jūs patys tampate programa. Jūsų smegenys pradeda dirbti „į vidų“, t.y. jums. Rytą jūs visada būsite žvalūs ir energingi.

Ir svarbiausia, jūs jausite proto aiškumą, kurio jūs nejautėte anksčiau. Susidaro įspūdis, kad smegenys veikia šimtu procentų ir gyvenime ima viskas sektis.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353