Sužinojau, kaip įdomiai sesuo panaudoja kiaušinių dėžutes. Dabar ir pats visada jas renku. Pasakoju kam

37431
Patinka? Duok Like!

Per savo gyvenimą aš mačiau daug, bet tai, ką pamačiau pas seserį, mane smarkiai nustebino. Ji savo darže pastoviai sodindavo į žemę kiaušinių dėžutes. Taip, jūs nesuklydote, būtent kartonines dėžutes, kuriose visi perka kiaušinius iš parduotuvės.

Iš pradžių aš maniau, kad jų medžiaga tręšia dirvą, bet kai įdėmiai jas apžiūrėjau, tai supratau, kad greičiausiai esmė visai ne tame. Tada aš tiesiog patraukiau pas ją sužinoti, ką ji čia daro, juk įdomu.

Pažiūrėjus į dėžutes kaip sodininkui, jos tiesiog idealiai tinka sėjinukų auginimui. Štai patys pagalvokite, nedidelės duobutės, kurios leidžia augalams sudygti ir sutvirtėti. Ir gana nedideliame plote, kadangi jų ten net 10-20.

Tai būtent taip mano sesuo ir darė, tiesiog pradėjo kiaušinių dėžutėse daiginti sėklas. Tačiau įdomiausia buvo ne tai.

Po to, kai ateidavo metas sodinti sėjinukus į atvirą gruntą, ji neišimdavo jų iš dėžučių, o užkasdavo darže visą dėžutę.

Medžiaga, iš kurios ji padaryta, labai greitai ištirpsta laistant ir netrukdo sodinukams leisti savo šaknis ir augti. Be to, ji visiškai nekenkia dirvai ir pergyventi dėl užterštumo neverta.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353