Šuo nuėjo 100 km, kad galiausiai sugrįžtų namo

1747
Patinka? Duok Like!

Auksaspalvis retriveris, vardu Ping An – kas verčiama kaip „gyvas ir sveikas“ – gyvena Kinijoje. Neseniai jam nutiko įspūdinga istorija.

Viskas prasidėjo nuo to, kad šunį paliko laikinai globai. Šeimininkai pradėjo remontą, kuris užtruko 4 mėn, todėl jiems neliko laiko tinkamai prižiūrėti šunį.

Tada jie nuvežė jį už kelių dešimčių kilometrų į draugo namus. Nepaisant to, kad draugas sąžiningai prižiūrėjo globotinį, jis pabėgo, neištvėręs išsiskyrimo su šeimininkais.

Šunį aptiko siaubingos būklės viename iš Kinijos kelių. Jam buvo kūno masės deficitas, o kojų pirštukai nusitrynė iki kraujo. Patirtas stresas ir ilgos kelionės trukdė jam pasitikėti praeiviais. Tačiau kai šuo suprato, kad jie nusiteikę geranoriškai, jis priėjo prie žmonių.

Žmonės, kurie sutiko sulysusį retriverį, negalėjo praeiti pro šalį. Todėl pasiėmė Ping An namo. Per socialinius tinklus retriverio gelbėtojai susisiekė su šeimininkais, kurie aktyviai publikavo skelbimus apie dingusį augintinį. Šeima nusprendė, kad daugiau niekada nesiskirs su savo keturkoju draugu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353