Šuo ėmė pavydėti šeimininkės kitam šuniui ir nusprendė parodyti, kad ji tik jo labai neįprastu būdu

242
Patinka? Duok Like!

Naminiai gyvūnai dažnai pavydi savo šeimininkų kitiems augintiniams. Kas liečia šunis, tai dažniausiai viskas baigiasi urzgimu ir inkštimu į oponento pusę. Tačiau neseniai į internetą pateko video, kuriame šuo rado naują būdą pažymėti savo šeimininkę, kad visi žinotų, kad ji tik jo.

Video prasideda nuo to, kad du šunys bando pasidalinti šeimininkę, kai staiga vienas jų atsiranda pernelyg arti jos galvos.

„Aš myliu visus naminius gyvūnus, tačiau jei vienas jų padarytų tai man, automatiškai būtų pašalintas iš mano draugų“ ,- parašė vienas komentatorių po video Reddit tinklapyje.

„Pažymėjo mamą kaip mylimą“ – byloja originalus video pavadinimas.
Tokia stipri meilė, kad tiesiog liejasi iš jo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353