„Stebuklinga močiutė“ Takimika iš Japonijos planuoja dirbti fitneso instruktore ir sulaukusi 100 metų

142
Patinka? Duok Like!

Kaip žinoma, Japonija – sparčiai senstanti ir išmirštanti šalis be ateities, o tuo labiau laimingos. Tačiau viskas gali pasikeisti akimirksniu po to, kai tamsiame danguje sužibo nauja žvaigždė, pravarde Takimika.

Jai 90 metų ir ji viena populiariausių fitneso instruktorių.

Takimika žiūri į tave kaip… į tą, kurį laikas patreniruoti!

Takisimos Mikos, kaip ją iš tiesų vadina, istorijoje įdomu ir stulbinama yra viskas. Todėl pačia tikriausia prasme ji tapo japonų senukų dievaite. Iki pat 65-erių Mika buvo tipiška namų šeimininkė, kuri nė negalvojo apie treniruoklių salę. Nuolatiniai namų rūpesčiai ir didelė kūno masė, kaip daugumos japonų pensininkų. O dar visiškas neigimas to, kad ji turi kažkokių problemų su antsvoriu.

Tačiau kartą vyras taip supyko, kad kandžiai išjuokė riebų jos užpakalį.

Nuoskaudą greitai pakeitė supratimas, kad jis visiškai teisus, ir Mika patraukė į fitnesą. Iš pradžių ji norėjo tiesiog sumažinti užpakalį, o kai tai pavyko – pradėjo svajoti apie plačius pečius ir siaurą taliją.

Žingsnis po žingsnio ir štai pratimai tapo neatsiejama jos gyvenimo dalimi. Skauduliai dingo, gera nuotaika nepalikdavo, tačiau to buvo maža. Esmė tame, kad Takimika dar ir puiki oratorė, ji su malonumu ir žinovo išmintimi dalijo patarimus naujokams.

Kai jai sukako 87 metai, treneris pasakė „Gana! Dabar tu pati būsi trenere“.

Dabar Takimikai 90 ir ji sėkminga trenerė-motyvuotoja.

Sportuoja pati ir įkvepia sportuoti kitus.

Tuo pačiu Takimika pradėjo mokytis anglų kalbos ir įsisavinti skaitmenines technologijas. Ji visiškai įsitikinusi, kad peržengs 100 metų ribą ir tikisi, kad toliau galės praktikuoti treniravimo veiklą.

Šiandien Takimika tapo nacijos atgimimo simboliu, jos pavyzdys įkvepia tūkstančius senukų eiti į sales ir pradėti treniruotis. Amžius niekis, jei yra užsispyrimas ir noras gyventi!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353