Štai kodėl reikia gerti vandenį tuščiu skrandžiu vos pabudus

10784
Patinka? Duok Like!
  1. Tai patogu.

Daugelis žmonių užgeria vandeniu maistą, bet tame yra ir pliusai, ir minusai. Vanduo atskiedžia skrandžio sultis ir gali sukelti net skrandžio sutrikimus.

  1. Tai mažina skrandžio rūgštingumą.

Jei jus kartais kamuoja rėmuo,tai reiškia, jūsų rūgštingumas padidėjęs. Naktį, kai jūs miegate, skrandis yra pagrindinis druskos rūgšties šaltinis organizme. Ji gaminama visą naktį.

  1. Tai stimuliuoja žarnų peristaltiką.

Jei jūs išgersite stiklinę šilto vandens iškart prabudus, tai stimuliuos žarnų peristaltiką ir padės jums susidoroti su vidurių užkietėjimu. Dažniausiai vidurių užkietėjimas kyla dėl vandens trūkumo organizme.

  1. Tai naudinga sveikatai.

Be viso kito, vanduo padeda palaikyti kūno skysčių balansą. Kadangi mūsų organizmas daugiau nei pusė yra sudarytas iš vandens, šių skysčių balansas labai svarbus virškinimui, kraujotakai, absorbcijai, maistingųjų medžiagų pristatymui ir seilių išsiskyrimui.

  1. Tai padeda kontroliuoti kalorijas.

Jei jūs norite sulieknėti arba tiesiog sekate suvartojamų kalorijų kiekį, čia vėlgi jums padės vanduo.

  1. Tai maitina odą.

Odoje yra daug vandens, kuris yra apsauginis barjeras, užkertantis kelią skysčių praradimui.

  1. Tai gera pagirių profilaktika.

Jei jums nusimato išgerti daug alkoholio, pasistenkite tuo pačiu gerti daugiau vandens, ypač šventės pabaigoje. Tai padės jums užkirsti kelią pagirioms.

Alkoholis pasižymi šlapimą varančiomis savybėmis, todėl dėl jo jūs prarandate daugiau skysčių, nei išgeriate. Būtent todėl ryte tai sukelią burnos sausumą, galvos skausmus ir troškulį – vienu žodžiu, pagirias.

  1. Tai tonizuoja raumenis.

Ląstelės, kuriose sutrikęs skysčių ir elektrolitų balansas, džiūva, kas sukelia smarkų raumenų nuovargį. Norint tam užkirsti kelią, reikia išgerti apie 0,5 l vandens likus 2 val iki treniruotės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!