Štai kodėl aš kas vakarą įtrinu antakius citrinos skiltele! Stulbinantis efektas

4929
Patinka? Duok Like!

Gražūs antakiai – kiekvienos prisižiūrinčios merginos vizitinė kortelė. Bet ne visada mums pavyksta juos išsaugoti idealios būklės. Dėl to dažnai kalta nekokybiška kosmetika arba sveikatos problemos.

Kad užvestumėte plaukelių folikulų regeneraciją, pakanka naudoti paprastą naminę priemonę. Šiandien mes pasidalinsime su tavimi prižiūrėtų antakių paslaptimi!

Kaip prižiūrėti antakius:

Ingredientai:

  • alyvuogių aliejus
  • citrinos skiltelė

Paruošimas:

Patalpink citrinos skiltelę į puodelį su nedideliu kiekiu alyvuogių aliejaus. Palik citriną pastovėti 5 dienas.

Praėjus 5 dienoms, kiekvieną vakarą įtrink šiuo citrinos gabalėliu antakius. Geriausia nenuplauti priemonės, palikti veikti ją per naktį. Procedūrą reikia atlikti kelių savaičių bėgyje. Rezultatas bus pastebimas jau po 7 dienų!

Būtinai pasidalink šiuo vertingu patarimu su draugėmis!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353