Skirtinga dvynių odos, plaukų ir akių spalva: kodėl broliai nepanašūs vienas į kitą

211
Patinka? Duok Like!

Klėjus turi šviesius plaukus ir odą, žydras akis, o jo brolio Koulo akys rudos, plaukai kaštoniniai ir oda tamsi.

Viskas todėl, kad tėvas kilęs iš Jamaikos, o motina – šviesiaodė britė. Be to, pora jau turi vyresnįjį sūnų Kruzą, kuris paveldėjo tamsią tėčio odą.

Praeiviai periodiškai sustoja ir klausia, kas berniukai yra vienas kitam. Nepažįstamieji stebisi, kad berniukai – ne šiaip broliai, o dvyniai.

Jei mes susipažįstame su naujais žmonėmis, jie netiki manim, kai aš sakau, kad Klėjus ir Koulas – dvyniai. Jie galvoja, kad aš tiesiog juokauju,- prisimena Džeida.

„Kai mes su Kado sužinojome, kad turėsime dvynius, mes nelabai galvojome apie tai, kaip jie atrodys.

Tačiau tikėjomės, kad jie abu bus tamsūs. Aš nemaniau, kad jie gims visiška vienas kito priešingybe,“- pridėjo Džeida.

Be to, mama pareiškė, kad berniukai turi skirtingus charakterius, tačiau puikiai sutaria.
„Klėjus – lyderis. Jis pasitiki savimi, yra pašėlęs. Koulas truputį santūresnis už Klėjų. Jis mėgsta šokti namuose, bet jam taip pat patinka apsikabinti su manimi,“- papasakojo Džeida.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353