Šiukšlių konteineryje moteris rado verkiantį mažą šunelį

311
Patinka? Duok Like!

Atėjusi į darbą, kavinės darbuotoja pastebėjo, kad šalia jų įstaigos šiukšlių konteinerio guli užrištas maišas. Nusprendusi pakelti jį nuo šaligatvio ir įmesti į konteinerį, moteris staiga pajuto, kad viduje kažkas juda. Atrišusi maišą, moteris pamatė čihuahua, liūdnai žvelgiantį į ją.

Išgąsdintą gyvūną moteris pasiėmė į darbą, tačiau šuns ten palikti negalėjo, pabūgusi negatyvios vadovybės reakcijos. Išgelbėjo kolega, kuris užsiiminėjo savanoriavimu – jis paėmė šunį ir nuvežė į veterinarijos kliniką apžiūrai.

Šuo buvo alkanas ir išsigandęs, maiše jis buvo gana ilgai ir spėjo patekti po šaltu lietumi. Savanoriai neieškojo nevykėlių šuns šeimininkų, juk vėl patikėti jiems gyvūną po tokio žiauraus poelgio neįmanoma.

Jokios bausmės netikėliai šeimininkai irgi negaus, pagrindinis savanorių uždavinys – neleisti situacijai pasikartoti. Klinikoje ne tik įsitikino, kad šuniui viskas tvarkoje, bet ir davė jam vardą – Karolina. Jau sekančią dieną Karolina gavo ir naują šeimą – toji pati kavinės darbuotoja sugrįžo jos. Šunelis labai greitai apsiprato naujuose namuose ir nustebino savo naujus šeimininkus neišsenkančia energija bei žaismingumu.

Bendrą kalbą gyvūnas rado ne tik su savo gelbėtoja, bet ir su jos dukra, pasirodo, vaikas seniai norėjo būtent čihuahua ir buvo neišpasakytai laimingas dėl naujo augintinio.

Karolina labai greitai prisitaikė prie gyvenimo naujoje šeimoje. Jai patinka ne tik žaisti su jai nupirktais žaislais, ji dažnokai atneša juos į kambarį šeimininkei, kviesdama ją pasilinksminti kartu.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!