Šiukšlininkas rado mažą kačiuką savo sunkvežimyje, o paskui pasiėmė jį visam laikui

4492
Patinka? Duok Like!

dirba vairuotoju kompanijoje Waste Management, kuri užsiima šiukšlių išvežimu ir pervežimu Kalifornijos valstijoje.

Prieš porą mėnesių vyriškis baigė savo pamainą ir po iškrovimo tikrino sunkvežimį, ar neliko viduje šiukšlių. Jis pastebėjo kartoninę dėžę, kuri užsikabino už slėgimo mechanizmo grotelių.

Iš smalsumo vairuotojas pažvelgė vidun ir netikėtai aptiko ten gyvą ir sveiką kačiuką, kurio bamba dar nebuvo užgijusi. Maiklas nesuprato, kaip kačiukas atsidūrė dėžėje, bet suprato, kad jam pasisekė per stebuklą.

Maža to, kad dėžė su kačiuku per stebuklą nenukentėjo, kai slėgimo mechanizmas kelis kartus spaudė šiukšles sunkvežimyje, bet ji dar ir įstrigo ten. Jei dėžė būtų iškeliavusi į gamyklą kartu su kitomis šiukšlėmis, būtų patekusi į rūšiavimą, o paskui į smulkintuvą.

Maiklas su kačiuku iškart nuvyko į artimiausią gyvūnų prieglaudą, kuri buvo „El Cajon Animal Shelter“, kadangi jis nieko nežinojo apie tai, kaip slaugyti tokius mažus kačiukus. Ten veterinarai jam pasakė, kad kačiuko būklė nelabai gera, bet jie sugebės pastatyti jį ant letenėlių.

Prieglaudoje mažylį pradėjo maitinti pienu iš buteliuko ir sukūrė jam visas būtinas sąlygas, o Maiklas kasdien lankė savo rastinuką ir domėjosi jo reikalais. Jis pavadino kačiuką Viljamu.

Kai kačiukas pakankamai paaugo, kad jį galima būtų pasiimti namo, Maiklas atvyko ir jį pasiėmė. Dabar kačiukas gyvena Maiklo namuose ir mėgaujasi jo meile bei rūpesčiu.

Pasak vyriškio, jis nenustoja galvoti apie tai, kiek kartų slėgimo mechanizmas galėjo suspausti dėžę su Viljamu, bet jis įsitikinęs, kad likimas lėmė jiems būti kartu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353