Šių namų architektai įrodė, kad sodą įveisti galima net ant stogo

396
Patinka? Duok Like!

Dideliuose miestuose gamtos labai trūksta, tai faktas. Bet, laimei, šiuolaikiniai architektai sėkmingai randa būdų išspręsti šią problemą ir apželdinti aplinką. Ir net neišvaizdūs namai nušvinta naujomis spalvomis.

Mes parinkome pastatų su neįprastais „gyvais“ stogais, kad vasaroiška nuotaika taptų dar artimesnė.

Muminukų namas Japonijoje 

Šalia triukšmingojo Tokijo parko apsuptyje stovi pasakiškas namas žaliu stogu. Tokioje vietoje ir vaikai, ir suaugusieji norėtų kiek pragyventi.

Tarptautinė salė Japonijoje

„ACROS“ tarptautinės salės pastatas  Fukuoka mieste yra žalia oazė miesto centre. Apie 15 tūkst. augalų yra patogiai išsidėstę 15 terasų kaskadomis ir džiugina praeivius.

Viešbutis Izraelyje

Pastatas  Eilate papuoštas rutulio formos medžiais ir atrodo labai linksmas. Jis ne tik traukia praeivių dėmesį, jo svečiai gauna galimybę trumpam pasislėpti nuo alinančios pietų saulės.

Parduotuvė Toronte

Visas pastatas buvo pastatytas pagal ekologiškas technologijas, na o stogas -ypatingas. Galima ir pasivaikščioti tarp gėlių lysvių, ir pasižvalgyti į šiuolaikinius dangoraižius.

Viešbutis Austrijoje

Austrijos architekto Friedensreicho Hundertwasserio suprojektuotas SPA viešbutis yra tikras architektūros šedevras. Banguotas stogas apasodintas krūmais, medžiais, apsėtas vejos žolėmis.

Namas Kinijos provincijoje

Ant kinų namo stogo buvo suformuotas įmantrus vejos kilimas, kuris meistriškai paslėpė pastatą.

Garažas Kanadoje 

Mažytis sodas, kurį galima suformuoti bet kuriame sklype. Išradingas sprendimas tema: „Kur dar sodinti gėles“. Mamai tikrai patiks.

Universiteto miestelis

Nanyango technologijos universiteto miestelis yra didžiausias ir, be abejo, pats pozityviausias Singapūre. Pavargusiems mokytis tarp keturių sienų studentams tiesiog reikia persikelti ant stogo, kad pasitaisytų nuotaiką.

Vyriausybės pastatas Čikagoje

Paprastiems praeiviams nėra lengva patekti ant Čikagos miesto rotušės pastato stogo be specialaus turo, tačiau jis yra vizualiai pasiekiamas nuo 33 apylinkės dangoraižių. O nuo paties stogo, tarp kitko, kasmet surenkama apie 200 svarų medaus.

Farerų salų namai

Velėniniai stogai Skandinavijos šalyse ir dabar nieko nestebina. O iki XX amžiaus vidurio tai buvo labiausiai paplitęs stogo dangos tipas. Senosios tradicijos ir geras mikroklimatas namuose yra toks populiarus tarp šiaurinių regionų gyventojų, kad net ir šiais laikais daugelis juose gyvena.

Švedų restoranas Amerikoje

Švediško restorano, esančio vienoje iš Amerikos valstijų, savininkai nuėjo dar toliau. Jie ne tik atkūrė nacionalinius namus, bet ir užregistravo originalų prekės ženklą – ožkas ant stogo.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353