Šis konditeris gamina stulbinančius miniatiūrinės scenos pavidalo desertus

180
Patinka? Duok Like!

Italų konditeris Matteo Stucchi kuria ne paprastus desertus, o ištisus stebuklingus pasaulius, kuriuose apgalvota kiekviena detalė.

23 metų jaunuolis, gyvenantis Monzoje (Italija), gamina stulbinančius desertus ir skaniausias vaišes su savo individualia ypatybe.

Į kiekvieną savo kepinį jis įdeda mažus žaisliukus: žmogeliukus, mašinėles, namukus ir t.t., sukurdamas miniatiūrines scenas.

Konditeris rūpinasi skaniausių savo desertų išvaizda. Jis net aiškina: „Bet kokiame deserte išvaizda taip pat svarbi, kaip ir skonis“.

Todėl jis priėmė sprendimą tokiu neįprastu būdu puošti savo gaminius.

Statybininkų brigada, naudodama kraną ir statinę su šokoladu, bando papuošti kepinį, mažytė stilistų komanda daro manikiūrą didžiuliams monstro pirštams – štai tokias scenas kuria Matteo su savo maistu.

Sekite konditerio Instagram paskyrą, kiekvieną antradienį ir penktadienį jis publikuoja savo šedevrus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353