Šie du gandrai tapo idealios ir ilgos meilės , kuria žavisi visi gyventojai, pavyzdžiu

2204
Patinka? Duok Like!

Viskas prasidėjo 2003 metais, kai vienas iš vietinių medžiotojų savo šūviu sužeidė Malenai sparną, nuo tada ji negali palikti savo lizdo ir kasmet nekantriai laukia savo mylimojo sugrįžimo iš šiltų kraštų.

Jos partneris Klepetanas nepalieka savo draugės ir štai jau daugiau nei 20 metų grįžta į gimtąjį lizdą, kur leidžia laiką su šeima.

Gandrams tai gana keista, kadangi šie paukščiai paprastai nelieka ilgai su vienu partneriu, būtent todėl šią porelę pamilo daugelis žmonių.

Pastaruosius 15 metų pora gyvena ant vieno namelio stogo kaime, o namo šeimininkas. Ivenas Bokičius pastoviai šeria gandrus žuvimi.

Klepetanas ir Malena paleido į pasaulį daugiau nei 40 jauniklių!

Jų meilės istorija tapo tokia populiari, kad apie šiuos gandrus net sukūrė filmą.

Savo ištikimybe Klepetanas ir Malena gali daug ko išmokyti įsimylėjusias poras.

Išplatinkite jų istoriją tarp savo draugų!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353