Šiandien aš supratau, kad mano tėtis – pats geriausias tėtis, apie kurį aš galėjau tik svajoti!

377
Patinka? Duok Like!

Jis mylintis mano mamos vyras ( visada ją juokina), jis ateina į visas mano futbolo rungtynes nuo tada, kai man buvo penkeri (dabar man 17) ir yra tikras mūsų šeimos ramstis.

Šįryt, ieškodama tėčio instrumentų dėžėje replių, dugne aš radau purviną sulankstytą popieriaus lapą. Tai buvo senas įrašas iš  dienoraščio, parašytas mano tėčio rašysena, jo data buvo lygiai mėnuo iki mano gimimo dienos. Jame buvo parašyta:

Man 18 metų, aš alkoholikas, kurį veja iš koledžo, žiauraus elgesio su vaikais auka, žmogus, teistas už automobilio nuvarymą. O kitą mėnesį prie šio sąrašo prisidės „tėvas-paauglys“. Bet aš prisiekiu, kad nuo to momento aš viską darysiu teisingai dėl savo mažosios mergaitės. Aš jai būsiu tėvas, kurio aš niekada neturėjau“.

Ir aš nežinau, kaip jis tai padarė, bet jis tai padarė.

Iš interneto

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353