Šią užduotį gauna žmonės, kurie atrenkami į darbą Yandex. O jūs galėsite ją išspręsti?

323
Patinka? Duok Like!

Žmogus turi 75 metrų ilgio virvę. Jam reikia nusileisti nuo oulos, kurios aukštis 100 metrų. Nusileidimo viduryje yra medis, už kurio galima užsikabinti. Kaip nusileisti žmogui nuo uolos, turint 75 metrų ilgio virvę ir peilį?

 

[nextpage title=”Atsakymas”]
Reikia virvę padalinti į dvi dalis: 25 metrus ir 50 m. Uolos viršuje pritvirtinti 25 m ilgio virvę ir kitame jos gale surišti kilpą. Per kilpą reikia perkišti kitą virvės dalį taip, kad kilpa dalintų ją per pusę. Bendras virvės ilgis gausis 25 + 50/2 = 50 metrų. Šios virvės pagalba žmogus sėkmingai nusileis iki medžio, iš kilpos ištrauks 50 metrų virvės dalį, pritvistins prie medžio ir sėkmingai nusileis ant žemės.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353