Ši šeima turi unikalią tradiciją, kuri tęsiasi jau kelis dešimtmečius

62
Patinka? Duok Like!

Daugelis šeimų turi ypatingas tradicijas, kurių jie su malonumu laikosi kartu.

O mūsų straipsnio herojai turi unikalią tradiciją, kuri patraukė daugelio dėmesį. Tai yra žavi geltona suknelė, kurią mergaitės apsirengia pirmąją vaikų darželio dieną.

Stilius ir mada su laiku gali keistis, tačiau kai kurie drabužiai nepavaldūs laikui dešimtmečiais, juos nešioja iš kartos į kartą.

Saline, Mičigano valstijoje, 1950 metais Marta Eš nešiojo geltonai violetinę suknelę, pasiūtą jos motinos ir močiutės į vaikų darželį.

Tuo metu Marta nė pagalvoti negalėjo, kad duos pradžią šeimyninei tradicijai, kuriai jau 70 metų ir ji neplanuoja nutrūkti.

Šiuo metu 22 vienos šeimos mergaitės nešiojo šią suknelę kaip įšventinimo ritualą ir ši tradicija tęsis toliau.

4 metų Kerolain Hirt buvo viena paskutinių mergaičių, kuri apsirengė suknelę į vaikų darželį 2017 metais.

Kerolainos mama Dženi Hirt irgi rengėsi šią suknelę pirmąją mokyklos dieną.

Tradicijos išsaugo prisiminimus ir emocijas, kai šeima kartu. Praeitis neturi pasikartoti, tačiau ją reikia prisiminti ir pagerbti tam tikru būdu, ar tai būtų muzika, virtuvė ar drabužiai.

Pasidalinkite, ar jūsų šeimoje yra unikalių tradicijų?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!