Ši kokerspanielio kalytė gali pasigirti savo akytėmis-lyg iš animacinio Disnėjaus filmuko. Ją įsimyli iš pirmo žvilgsnio

690
Patinka? Duok Like!

Kokerspanielis vardu Vini savo Instagramoje turi 261 tūkstančių abonentų – ir visa tai dėl jos gražių akių!

Ir tai nė kiek nestebina, nes kalytės akys iš tiesų labai išraiškingos, kai kurie komentatoriai netgi lygina jas su Disnėjaus filmukų herojų akimis.

Vini šeimininkės žodžiais tariant, kalytės charakteris taip pat kaip princesės. Ji linksma ir geraširdė, bet tuo pačiu ir šiek tiek aikštinga, mano, kad ji namuose svarbiausia.

Kokerspanielė Vini vienu žvilgsniu išsikovojo daugybę širdelių. Juk šio šuns akys tiesiog neįtikėtinos! Vini tapo populiari dėka Tiktoko ir Instagramos, kur surinko didžiulę auditoriją, 261 tūkstantis abonentų nepavargsta žavėtis kokerspanieliu.

O viskas tik dėl išraiškingo spanielės žvilgsnio! Ir kai ji pirmą kartą atmerkė akis, dar nieks nežinojo, kad dėl savo žvilgsnio ji iškovos tokį populiarumą

Bet šunelis augo ir su laiku, pastebėję jos žvilgsnį, aplinkiniai ėmė žerti komplimentus

Dabar daugelis abonentų lygina jos akis su didžiulėmis Disnėjaus filmukų herojų akimis

Jų pavydės net princesės!

Dėl savo ypatumo Vini net ėmė gauti verslo pasiūlymų. Nieko nuostabaus — tokiai gražuoliai tiesus kelias į modelio karjerą!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353